-

Krátkodobé půjčky bez registru

Registry, a to jak bankovní, tak i ty nebankovní jsou pro mnohé z nás doslova strašákem. A to z toho důvodu, že nám mohou zamezit v tom, abychom získali půjčku. Ne však nezbytně, protože jsou možnosti, v rámci kterých se registry neberou v potaz. Jedná se o takzvané krátkodobé půjčky, které jsou na našem trhu sice jenom pár let, ale už si získaly desetitisíce spokojených zákazníků. A to hlavně díky svému konceptu, v rámci kterého fungují. Pojďme si je představit blíže.

Žádost a rychlost schválení

Tím nejjednodušším, co se jich týká, samozřejmě začneme. Je to právě žádost, kterou je možné podat online, popřípadě formou SMS zprávy. A to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už jste kdekoliv, rozhodně vám nic nebrání v tom, abyste si o požadované peníze požádali. Navíc s jistotou toho, že budete vyplňovat pouze několik základních údajů z vašeho občanského průkazu + nezbytné kontaktní údaje. Nic více ke kladnému vyřízení nepotřebujete.

Jakmile žádost odešlete, spustí se zcela automatický schvalovací proces, v rámci kterého jsou informace ověřovány. Pravdou je, že někteří poskytovatelé vyžadují i ověření účtu korunovým registračním poplatek, ale není to pravidlem. Podobně je to v případě, kdy někteří chtějí zaslat i naskenované doklady totožnosti. Příkladem, kdy to není nutné, je Ferratum půjčka. Nejenom, že vás nijak nezatěžuje dalšími formalitami, ale dokonce garantuje, že prvotní informace o schválení či neschválení dostanete již do 10 minut. A to díky prvotřídnímu zákaznickému servisu a dobře nastaveným procesům.

Bez složitých nároků

To, že je většina klientů schválena a půjčka je jim poskytnuta má za následek především to, že podmínky získání peněz jsou více než benevolentní. Pokud budeme konkrétní, je třeba začít tím, že není třeba žádného papírování, ani osobních schůzek. Z toho logicky plyne, že se jako žadatelé nemusíte bát nutnosti dokládat příjem. Samozřejmostí je také fakt, že není nahlíženo do registrů, nebo není jinak ověřována vaše aktuální finanční bonita.

Jedinými podmínkami tak zůstávají hlavně ty, které jsou přímo spjaty s vaší osobou. Na mysli máme hlavně povinnost plnoletosti a platného dokladu, nebo tuzemského občanství. Samozřejmostí je i nutnost bankovního účtu, na který jsou peníze zaslány. Jsou ale i výjimky, kdy můžete peníze dostat složenkou, nebo si je vyzvednout v hotovosti na pobočce.

Kolik lze získat? I desetitisíce

Tento typ půjčky je charakteristický především tím, že nám nabízí menší sumy. Ty většinou začínají na několika set korunách a postupně šplhají až k hranici 10 000 Kč, která bývá maximum. Jsou ale i poskytovatelé, kteří nabídnou 12 500 Kč, ale i 20 000 Kč. Konkrétní přehled lze najít na adrese http://pujckyprehledne.cz/nebankovni-pujcky-ihned. Tam nejenom uvidíte soupis daných poskytovatelů, ale i popis jejich parametrů, nebo hodnocení. I to vám při výběru správné společnosti může pomoci, abyste nešlápli vedle. A třeba v tom, že získáte první půjčku zdarma – tedy bez jakýchkoliv úroků a jakýchkoliv poplatků.

Co s poskytnutou částkou přímo souvisí, to je i splatnost. Krátkodobé půjčky se totiž nesplácejí v pravidelných termínech, nýbrž jednorázově. V rámci žádosti totiž vybíráte i datum splatnosti. To může být jednodenní, ale může mít i lhůtu jednoho měsíce. Opět platí, že jsou poskytovatelé, kteří nabídnou ještě delší splatnost, třeba i 45 dní – viz zmíněná půjčka Ferratum. V souvislosti se splatností je dobré podotknout i to, že pokud nestíháte zaplatit, máte možnost termín opět o několik dní, nebo i o celý měsíc prodloužit. Zde však počítejte s účtovaným poplatkem, který je obvykle odvozován z klasické úrokové sazby v porovnání s tím, o kolik dní vlastně posouváte.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama