-

Pojištění odpovědnosti zaměstnanců je vhodné pro všechny generace

Mít na pracovišti klid, vědět, že se můžete v případě potíží spolehnout na zkušeného partnera. Přesně o tom je pojištění, které se vztahuje na odpovědnost v zaměstnání, což je v moderní době skutečně hodně diskutované téma.

Škody, které způsobí zaměstnanec firmě svého šéfa, mohou být někdy i poměrně vysoké, statisícové nebo milionové částky nejsou rozhodně žádnou výjimkou. Je však pravdou, že s dobře zvolenou pojistkou není důvod ke zbytečným obavám. Rozsah pojistné ochrany je skutečně pestrý a k mání je i varianta určená speciálně pro řidiče z povolání.

Nízká spoluúčast a možnost hromadné smlouvy

Můžete dohodu podepsat jako jednotlivec, ale nabízí se také varianta pro celý pracovní kolektiv. Hromadná smlouva dnes není žádným nováčkem, využívá ji stále více skupin zaměstnanců, a to bez ohledu na konkrétní obor. A celosvětová platnost? Jistě, ta je samozřejmě také samozřejmostí, a to bez nutnosti, jakkoliv připlácet za pojistné. Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu s sebou nese i nízkou spoluúčast.

Máte k dispozici služební vůz, se kterým běžně jezdíte i na rodinné nákupy nebo výlety? Potom je tarif jako Řidič PLUS jistě otázkou hodnou dalšího zvážení. Maximální pojistná částka činí pro tuto smlouvu půl milionu korun. A kdy je pojistné krytí omezeno? Samozřejmě, například je to tehdy, když jde o škodu způsobenou úmyslně nebo pod vlivem alkoholu.

Krátká smlouva je vždycky přínosem

Neradi čtete obsáhlé smluvní dokumentace? Samozřejmě, je jasné, že podobné věci zdržují, musíte jim věnovat několikahodinovou pozornost a zjišťovat si všechny detaily. Pojišťovna ERGO však nabízí smlouvu krátkou a výstižnou, ve které najdete jen to nejdůležitější. Kdo nemá papírování v lásce, jistě bude mile překvapen. Nezapomeňte ale také na cestovní pojištění, které je důležité nejen pro dovolenou.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama