-

Jet Money Smart půjčka - tabulka splátek

Potřebujete-li si půjčit peníze, existuje celá řada možností. Výhody se liší. Samozřejmě vždy záleží na tom, co právě vyžadujete, dále na bonitě, požadované částce a dalších aspektech. Vybrali jste si středně velkou půjčku na cokoliv, pak si sjednejte tzv. Smart půjčku.

Obecně o nebankovních půjčkách

Nebankovní půjčky představují typ půjček podle poskytovatele. Mimo to se ještě dělí na bankovní půjčky a půjčky od soukromých osob (taktéž nebankovní půjčky, avšak v některých případech se vyčleňují jako samostatná kategorie).

Nebankovní půjčky vzrostly v dnešní době na popularitě, co je pochopitelně, neboť je lze jednodušeji zřídit. Sahají po nich hlavně lidé, kteří by jinak půjčku v bance nedostali. Díky nim si tak může vypůjčit peníze daleko více lidí. To má ovšem i svou stinnou stránku. Lidé si totiž půjčují i tehdy, kdy moc dobře ví, že nebudou mít na splácení půjčky, tím se dostávají do tzv. dluhových pastí. Z toho důvodu si předtím, než o půjčku zažádáte, vše pečlivě promyslete a zvažte, jestli máte na to ji vůbec splácet.

Lidé hledají nebankovní půjčky i pro jejich další přednosti. Patří k nim: možnost vyřízení online, větší rychlost při sjednání, menší požadavky, jednodušší administrativa aj.

Oproti bankovním půjčkám se platí u nich větší úrok a RPSN. Také tu hrozí mnohem větší riziko, že si půjčíte právě od neseriózní firmy. Proto dbejte zvýšené obezřetnosti, kterou nebankovní společnost vlastně oslovujete. Některé v ČR poskytují své služby již spoustu let, ale jiné ještě nejsou natolik zavedené a zkušené, tudíž je u nich vždy riziko větší.

Co je Smart půjčka

Smart půjčka označuje produkt nebankovní společnosti jménem JET Money, což je poskytovatel zabývající se nabízením úvěrů rozsáhlému počtu zákazníků. Řadí se mezi významné nebankovní instituce v ČR. Smart půjčku dříve poskytovala firma Smart Capital. Tento produkt ovšem JET Money odkoupila.

O Smart půjčku může zažádat každý, kdo chce půjčku bez zbytečného papírování a nutností kamkoliv chodit.

Po celou dobu zřizování půjčky nemusíte opustit váš domov, jelikož se sjednává pomocí online žádosti. Do dvou dnů vás poté kontaktuje obchodní zástupce společnosti, ten vám půjčku zprostředkuje, eventuálně vám zodpoví vaše další otázky. Vypůjčenou částku vám doručí v hotovosti společně se smlouvou až k vám domů. Půjčku lze též vyřídit i telefonicky.

Smart půjčka se poskytuje v částce od 5 000 do 50 000 Kč, a to na dobu osmi nebo třinácti měsíců. Půjčka se vyplácí v hotovosti a hradí se pravidelnými měsíčními splátkami.

U Smart půjčky nepotřebujete ručitele. Ovšem v případě, že nedokážete značnou bonitu, je zapotřebí spoludlužník. Bonitu klienta společnost posuzuje individuálně.

Peníze lze využít na libovolné účely. Jedná se tedy o neúčelovou půjčku, a když bude pravidelně hrazena, je možné ji za jednoduchých podmínek a bez nepříjemné administrativy refinancovat.

Podmínky Smart půjčky

Smart půjčka je k dispozici široké skupině žadatelů. Její podmínky splní jistě každý. Stačí být plnoletý a mít pravidelný měsíční příjem, který nemusí plynout pouze ze zaměstnání nebo ze samostatné výdělečné činnosti. Klient klidně může pobírat starobní či invalidní důchod nebo příspěvek pro ženy na mateřské. Půjčka je tak určena i pro zaměstnance, OSVČ, důchodce i ženy na mateřské dovolené.

Při podepisování smlouvy o půjčce se musí vždy předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, tedy třeba řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny nebo zbrojní pas. Jestliže daná půjčka vyžaduje ručitele, předkládá dva doklady totožnosti i on.

Výhody Smart půjčky

Mezi největší klady Smart půjčky patří:

- variabilita půjčky: klient si sám může zvolit finanční obnos od 5 000 do 50 000 Kč, a rozhodnout se i mezi splatností po dobu osmi či třinácti měsíců. Přizpůsobte si půjčku právě takovým způsobem, aby co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům a účelu.

- peníze na cokoliv: nemusí se dokládat účel použití peněz. Můžete tak s nimi naložit, jak vy samy chcete a potřebujete. Lidé v rámci této služby nakupují spotřebiče, nábytek, dovolenou, dárky na Vánoce nebo hradí nejrůznější výdaje.

- rychlé vyřízení žádosti: oproti bankovním půjčkám nebudete dlouho čekat na její schválení. Za velice krátkou dobu máte finanční prostředky k dispozici. To se zrychlí i tak, že vám peníze předají přímo v hotovosti, nemusíte tudíž netrpělivě sledovat, až vám je přičtou na účet.

- pohodlnost: po celou dobu sjednání půjčky nemusíte vytáhnout paty z domu. Půjčku si zřídíte telefonicky či online, a obchodní zástupce vám hotovost i se smlouvou donese až k vám domů.

- výhodná možnost refinancování: pokud budete půjčku pravidelně splácet podle domluveného splátkového kalendáře, můžete si ji obnovit bez administrativních náležitostí.

- minimum administrativy: celkově je půjčka na administrativu nenáročná. Klient podepisuje pouze jednoduchou a zcela srozumitelnou smlouvu, z dokladů se předkládá jen občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

- široká dostupnost půjčky: pro snadno splnitelné podmínky si o půjčku může zažádat daleko více lidí než v případě bankovního produktu. Půjčka je určena všem plnoletým osobám, jež disponují stálým měsíčním příjmem.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama