-

Půjčka Zonky

Nebankovní společnost Zonky je na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získala velkou oblibu. Je to především zásluhou toho, že nabízí nejnižší úrok ve světě půjček, a to 2,99 %. Půjčka od Zonky se dá vyřídit kompletně online a peníze můžou být na vašem účtu už do pěti minut.

Jejich web je přehledný a můžete si jej stáhnout i do telefonu jako aplikaci. Níže na stránce si můžete spočítat svoji online půjčku. Stačí jen zadat, kolik byste si chtěli půjčit a dokonce, kolik můžete splácet. Zonky vám pak vypočítá, jak dlouho budete půjčku splácet a kolik ve finále zaplatíte. To znamená žádné skryté poplatky ani nic podobného.

Půjčit si od této nebankovní společnosti můžete prakticky na všechno, třeba na bydlení, refinancování či konsolidaci půjček. Na vaši půjčku se skládají obyčejní lidé. A aby nebyly ohroženy jejich peníze, Zonky nepůjčuje lidem s exekucí či insolvencí.

Dlužník nebo rentiér?

Nejoblíbenější půjčkou od Zonky je úvěr s rozsahem 20 000 – 750 000 Kč s úrokem od 2,99 %. Splácení je nastaveno od jednoho roku do sedmi let.

Jako příklad si uvedeme půjčku 300 000 Kč a výši splátky 5 034 Kč měsíčně. Doba splácení by v tomto případě byla 5,5 let. Jedná se však jen o reprezentativní výpočet úvěru s úrokem 2,99 %. Přeplatek je 32 177 Kč.

Nacházíte-li se na druhé straně barikády a máte dostatek peněz, pak se můžete stát rentiérem. Byla by přece škoda nechat jen tak ležet peníze na účtu s malým výnosem. Na vás je jen vybrat si výši investice, kterou chcete vložit. Pokud vložíte například 400 000 Kč s dobou investování 5 let, pak váš očekávaný čistý výnos bude 88 800 Kč.

Recenze půjčky od Zonky

Vždy je lepší žádná půjčka. Pokud je ale vaše situace taková, že to jinak nejde, pak je tento způsob jasným řešením. Vždy si dobře promyslete, jestli je půjčka opravdu potřebná. Pokud ano, pak je úvěr od Zonky dobrá volba. Jedná se o férovou společnost nabízející slušné podmínky.

Zajímavou volbou je také investice přes Zonky. Pokud nechcete řešit akcie, pak zvolte tuto možnost. Je to jednoduchá cesta k penězům. Výnos sice není nijak vysoký, ale dokáže vás ochránit před inflací. Ještě tento rok má Zonky v plánu umožnit investice i do zahraničí. Rozhodně by se jednalo o skvělý posun.

A pokud si s něčím nevíte rady, pak se můžete obrátit buď na často kladené dotazy, nebo na online podporu. Dále můžete využít telefonní číslo, na kterém jsou operátoři dostupní od 8 do 20 hodin.

Stále si nejste jistí, jestli si chcete půjčit právě od této nebankovní společnosti? Pak se na internetu podívejte na recenze půjčky Zonky od lidí, kteří tento způsob již využili.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama