-

Internetové banky v České republice

Nabízíme vám přehled dnes již zavedených bank, které se soustředí zejména na poskytování finančních služeb po internetu. Zpravidla nemají honosná sídla, ale představují zajímavou možnost, pokud vyžadujete perfektní služby za nízkou cenu (případně zcela zdarma jako u běžných účtů atd.).

Air Bank

Hledáte banku, která se k vám bude chovat slušně, otevřeně a pravdivě? pak si rozhodně zjistěte něco více o Air bank. Jedná se o jednu z nejmodernějších bank 21 století. Velmi zajímavé je, že u Airbank spoříte už jen tím, že máte peníze na vašem osobním běžném účtu. A to až do částky 100 000Kč. Není to moc si možná říkáte, ale nabídne vám to i nějaká jiná česká banka? Myslíme si, že prozatím určitě ne.

Zuno

Zuno je známá internetová banka, která působí na území české republiky. Spadá pod Reiffeisen bank. nabízejí jednoduchý a přehledný online banking a vše co potřebujete u nich vyřídíte online. Všechny základní služby jsou pro všechny zákazníky této banky zdarma a platíte si zde pouze za nadstandard. Vše funguje 2č hodin každý den a není proto možné, že byste se nedostali ke svým penězům.

Fio

Fio banka je novou českou bankou, která zde sice ještě nepůsobí dlouho, ale již si díky své politice získali srdce desetitisíců klientů. Po celé české republice na vás čeká přes padesát poboček, kde vám vždy ochotně a rádi osobně poradí. Investice jsou dalším významným oborem, ve kterém se pohybuje tato banka. Je největším českým obchodníkem s cennými papíry, kteří jsou zaměření na drobnou klientelu. Fio Banka je členem České bankovní asociace. účet si můžete kdykoliv zdarma zařídit online nebo osobně a musíte mít 100Kč, které na účet musíte co nejrychleji dodat.

Equa

Poměrně nová banka na našem území disponuje více než 100 000 klienty z české republiky. Na území ČR mají přes 34 obchodních míst, kde si můžete osobně sjednat vše, co potřebujete. běžný účet je každému poskytován zdarma bez jakýchkoliv měsíčních poplatků. samozřejmě si zde můžete pořídit půjčky, hypotéky nebo spoření. Equa banka se pyšní tím, že klientům ušetřili již přes čtvrt miliardy na poplatcích a to není zrovna zanedbatelná částka. Tak co získala si vás tato banka?

Mbank

Mbank je online banka, která vstoupila na český trh v roce 2007. za tu dobu si dokázali získat přes půl milionu klientů z celé republiky, kterým nabízejí nadstandardní služby zcela zdarma. Neplatíte zde za nic, co nevyužíváte. V dnešní době se řadí mezi ty nejvýznamnější internetové banky na našem území. banka nenabízí vše co znáte, ale pouze to, co zákazníci nejvíce potřebují. Tedy osobní účty, spoření, půjčky a hypotéky. Vše, co potřebujete máte vždy po ruce 24/7.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama