-

Nebankovní rychlá půjčka Via SMS

Potřebujete půjčku a vašim požadavkem je, aby vám ji poskytli okamžitě? Co říkáte na to, že je možné půjčku sjednat už do 15 minut? Přesně toto bleskové sjednání vám zprostředkovává tzv. SMS půjčka.

Společnost Via SMS

Společnost Via SMS se řadí mezi nebankovní instituce úvěrů a půjček pro spotřebitele. Specializuje se na krátkodobé produkty. Společnost působí v zemích celé Evropy (střední, Pobaltí aj.)  

Půjčky od Via SMS lze v ČR využívat od r. 2010. Via SMS svou činnost zaměřuje na poskytování půjček pomocí formuláře na internetu nebo mobilních telefonů. Je jedno, jakou cestu si vyberete, ale máte garanci komfortního vyřízení půjčky bez ztráty času (není třeba někam chodit).

O Via SMS půjčce

Jedná se o malou půjčku na krátkou dobu. Obvykle je vám půjčena suma od 5 000 Kč (není to nic extra, ale i tak je velice oblíbená – hojné půjčování peněz na obyčejně výdaje). Tato půjčka je ideální v momentě, kdy je člověk zaskočen náhlým výdajem a nedisponuje potřebnou hotovostí. 

Lidé směřují k Via SMS půjčkám kvůli jejich okamžitému sjednání. Kompletní postup je snadný a nic nestojí v cestě vašemu komfortnímu sjednání produktu. Je očividně, že pokud si lidé půjčují pomocí tohoto produktu pouze nižší částky, nepotřebuji, aby sjednání trvalo věčnost. Přesně těmto požadavkům je Via SMS půjčka podřazena.

Získání Via SMS půjčky

Jakým způsobem Via SMS půjčku získat? Je nutné vyhovět hlavním požadavkům (nic nesplnitelného). Zásadní pro poskytovatele je – občas ČR, věk 20 – 65 let, čistý rejstřík trestů, žádný záznam v registru dlužníků, bankovní účet v ČR, mobil nebo přístup k internetu. Vyhovujete těmto podmínkám? Pak vám nic nebrání v tom si SMS půjčku sjednat.

Podat žádost o Via SMS půjčku je také velice obtížné. První krokem je zvolit si výši a dobu půjčky. Poté už jen následujete pokynů. S prvotní žádostí udáváte hlavní data. Je potřeba také během žádosti zaplatit 1 Kč (ověření bankovního účtu pro poskytovatele). U Via SMS lze čerpat pouze 1 půjčku. Až ji splatíte, lze zažádat o další. 

Po odeslání žádosti se okamžitě dozvíte, jak jste na tom, tedy jestli vám půjčku dají. V případě kladné odpovědi vám peníze převedou na účet a vy s nimi můžete disponovat jak je libo. Splatit půjčku je potřeba v dopředu daném termínu – transfer sumy na účet Via SMS. Platba je snadná a lze ji uskutečnit z jakékoliv banky na území  ČR.

Když rozpoznáte, že z jistých příčin nemůžete půjčku splatit v daném termínu, určitě se nenechte zapírat. Je lepší si lhůtu splatnosti prodloužit (v nabídce Via SMS) – zpoplatněno (uhradit v den splatnosti půjčky. V opačné situaci bude započítán úrok za zdržení). O řádném průběhu prodloužení půjčky se dozvíte prostřednictvím SMS zprávy.

Výhody VIA SMS půjčky

Čím navnaďuje společnost Via SMS půjčky své zákazníky? Lidé milují komfort při vyřizování svých věcí bez sebemenšího zdržení. V dnešní době je toto častější u mnoha činností pomocí internetu. Vyřizování půjček se v tomto neliší. Via SMS půjčku si lze sjednat v klidu přes internet nebo pomocí mobilu (SMS nebo volání). 

Mimo komfortu poskytuje Via SMS půjčka také rychlost. Pro náhlé finanční problémy je ideální. Poskytovatel ručí, že finance z půjčky máte k dispozici do 15 minut. Špatná není ani jednoduchá dostupnost půjčky. Poskytovatel si neklade veliké požadavky (i přesto, že kontroluje registr dlužníků). Při sjednávání Via SMS půjček ovšem není nutné mít ručitele a ani neručíte svým vlastnictvím.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama