-

Půjčky bez kontroly registru a SOLUSU ihned

V dnešní době je spousta lidí, kteří na tom po finanční stránce nejsou vůbec dobře a potřebují půjčit menší či větší částku. V takové situaci – kdy Vám nemohou půjčit Vaši přátelé nebo známí – je nejlepší obrátit se na klasickou banku, která Vám poskytne půjčku s celkem nízkými úroky. Je ale mnoho lidí s dluhy, kterým prostě žádná banka půjčku nedá. Pro takové případy nabízí řešení některé nebankovní společnosti, které poskytují půjčky ihned i bez kontroly registru dlužníků SOLUS.

Půjčky bez kontroly registru

Pokud hledáte půjčky, u kterých se neprověřují zápisy v registru dlužníků, můžete si vybrat z docela velkého množství různých společností. Většinou se jedná spíše o menší úvěry s krátkodobou splatností, existují ale i takové firmy, které i bez kontroly registru SOLUS půjčují vyšší částky. Patří mezi ně např. společnosti, jež nabízejí půjčky na základě ručení nemovitostí. Pokud máte o půjčku bez kontroly registru dlužníků zájem, ale rádi byste si porovnali nabídky jednotlivých poskytovatelů, ideální servis Vám poskytnou stránky CoolPůjčky.cz, které se na srovnávání bankovních i nebankovních půjček specializují. Můžete si na nich v klidu porovnat jednotlivé možnosti a pak si vybrat tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce.

Půjčko.cz 

CoolPůjčky.cz ale nejsou jediným takto specializovaným webem. Dalším kvalitním a profesionálním internetovým portálem je Půjčko.cz, který přináší velké množství recenzí a zajímavých článků ze světa půjček a financí. Díky těmto stránkám se tak daleko lépe zorientujete ve světě půjček a zároveň si ověříte, zda se nejedná o podvod. Bohužel, podvodníků, kteří lákají zájemce na půjčku a pak od nich jen vyberou poplatek a peníze jim nedají, je stále hodně. Díky odborným webům, jako je Půjčko.cz se takovýmto nepoctivým lidem snadno vyhnete.

Smart půjčka recenze 

Mezi ty poctivé a prověřené nabídky půjček patří např. Smart půjčka od společnosti Jet Money. Recenzi na Smart půjčku najdete např. na stránkách Vyhodnaky.cz, které se úzce specializují na recenze úvěrů. Součástí každé recenze jsou vždy základní informace o dané půjčce, díky kterým si tak uděláte jasný obrázek o tom, jestli má smysl si o tento úvěr žádat nebo ne. Důležitou součástí recenzí jsou i informace o tom, zda se nejedná o podvod, zkušenosti zákazníků a další zajímavosti. Smart půjčka je jedním z úvěrů, jež jsou poskytovány i lidem se záznamem v registru SOLUS a mohou ji tak dostat i lidé s velkými dluhy – rozhodující je to, aby měli dostatečný příjem. Výhodou je i to, že se nemusí nikam jezdit a peníze Vám obchodní zástupce přiveze až k Vám domů.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama