-

Půjčka bez nahlížení do registru - novinka

Jste – li vedeni v registru dlužných osob, vaše příležitost k získání půjčky je nepatrná. Banka vám rozhodně v této situaci nepůjčí, ovšem nadále je to pro vás produkt půjčka bez nahlížení do registru, která je velmi populární pro svou dosažitelnost.

O půjčce bez nahlížení do registru

Mnoho společností, avšak nebankovních, poskytuje půjčku bez nahlížení do registru dlužníků. Všeobecně se ví, že bankovní instituce při sjednávání půjček kladou mnohem vyšší nároky na klienta. Během toho se soustředí na určitá měřítka – registr dlužníků. Jestli je uchazeč v registru uveden, bude bankou i některými nebankovními poskytovateli odmítnut. Budete – li směřovat bezprostředně na půjčku bez nahlížení do registru, dostane se vám kladné odpovědi. Tento produkt poskytuje naději skoro komukoliv. 

Půjčka bez nahlížení do registru může mít různorodé parametry – nejčastěji krátkodobá půjčka s nižším obnosem peněz (peníze použít na cokoliv).
Tak jako mnoho nových nebankovních půjček i půjčka bez nahlížení do registru se dá sjednat online – vyplnit příslušný smysluplný dokument.

Blíže o registrech dlužníků

Zaujala – li vás půjčka bez nahlížení do registru dlužníků, nejspíš dobře víte, co registr dlužníků představuje. Pojďme se ale přeci jen blíže podívat, čeho se týká. Jelikož registrů dlužníků je více typů, začneme trochu všeobecně. Jedná se o databázi, kde jsou uvedeny asociace a osoby, které mají prodlevu ve splácení svých povinností. Jde o pomocný nástroj pro poskytovatele půjček – povědomí o uchazeči (spolehlivý nebo naopak). Je – li uchazeč v takovém registru zapsán, půjčka mu je odmítnuta. 

Osoby, které se v tomto registru nacházejí, by tedy měly vyhledávat půjčky, kde se jejich poskytovatelé nedívají do této databáze. Již jsme si řekli, že registrů dlužníků je mnoho. Jmenujme několik veřejnosti známých – Centrální registr úvěrů, Bankovní a Nebankovní registr klientských informací, Centrální registr dlužníků a Solus (zájmové sdružení právnických osob).

Výhody půjčky bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru má nespočet pozitiv, kterých si jejich zákazníci váží. Zásadním kladem je jednoduchá dosažitelnost. Tento typ nebankovní půjčky si mohou sjednat i osoby, které by se u jiných firem dočkali zamítnutí. Jestli si potřebujete akutně vypůjčit a neustále jste pouze zamítáni z důvodu registru dlužníků, toto pozitivum určitě uvítáte. Tento produkt nepožaduje ani ostatní dokumenty, doklady a kontrolu bonity. Po stránce administrativy jde o nenáročný produkt – vyřízena okamžitě. 

Finance na co chcete, dostanete za krátký okamžik. Bleskové a komfortnější sjednání půjčky je umožněno také pomocí webového formuláře – vyplnit, stisknout požadované tlačítko, žádost předložena. Není nutné se stresovat otevírací dobou. Na internetu jsou vám půjčky bez nahlíženi do registru neustále k dispozici.

Nevýhody půjček bez nahlížení do registru

Poskytovatelé půjčky bez nahlížení do registru jsou více ohroženi, že zákazník nebude řádně splácet, jelikož si pečlivě neověřují žadatelovu bonitu. Toto se ovšem zrcadlí ve výšce úroku – vyšší než půjčky bankovní nebo ne zcela dosažitelných půjček nebankovních. Samostatné návrhy jsou ale odlišné. 

Jestli tedy chcete půjčku bez nahlížení do registru, srovnejte mezi sebou dílčí nabídky, nikoli pouze z hlediska úroků, ale i jiných meřítek. Vzrůstá také ohrožení, že se setkáte s nesolidním poskytovatelem – tento produkt mají v nabídce všelijací poskytovatelé. Před odsouhlasením smlouvy s danou institucí si jeho i danou smlouvu pečlivě ověřte a pročtěte.

Poskytovatelé půjčky bez nahlížení do registru

U které společnosti tedy najít tento typ půjčky bez nahlížení do registru? Lze je nalézt v nabídce mnoha nebankovních institucí (banky vynechte – veliké požadavky na uchazeče – kontrola registru dlužníků). 

Avšak ne zcela všechny nebankovní společnosti vám budou chtít půjčit, jste – li uvedeni v registru dlužných osob. Pokud jste ten případ, soustřeďte pozornost bezprostředně na peněžní produkty, které uvádějí již ve svém názvu, že registr dlužníků nekontrolují.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama