-

Finanční produkty a služby GE Money

Na našem trhu působí velké množství bank. Všechny se snaží nabídnout svým klientům jen ty nejlepší služby. Jenže člověk, který finančnictví moc nerozumí, se jen těžko rozhoduje, jaké bance svěřit své peníze. Nyní se pojďme společně podívat na jednu  bank. Je to GE Money Bank.

O GE Money Bank

GE Money Bank je banka působící v naší republice již nějakou dobu. Patří do finanční skuppiny General Electric. Tato skupina má sídlo společnosti v Americe a patří mezi nadnárodní společnosti. Společnost je poměrně stará, její start se datuje do roku 1892. Finanční oblast není jediná, kterou se zabývá. Jsou to například oblast energetiky a média.

GE Money Bank se převážně zaměřuje na fyzické osoby, ale i menší a střední podniky.

V naší republice banka působí od roku 1998. Původně vystupovala pod názvem GE Capital Bank. Patří mezi velmi úspěšné banky na našem trhu. Právem jí tak patří čtvrté místo na místním kapitálovém trhu.

Banka se zaměřuje na inovativní přístup a hledání nových příležitostí. Jejím heslem je jednoduchost, srozumitelnost a prospěšnost. To všechno klienti dosti oceňují.

Strategie společnosti je postavena na čtyřech pilířích. A jsou to teda:

1.  Program podpora potřebným. Společnost se věnuje znevýhodněným dětem, ale i dospělým, a také se zaměřuje na vzdělávání a ekologii-

2.  Rozumíme penězům. Podpora finančního vzdělávání prostřednictví různých programů.

3.  Život nápadům. Podpora podnikavých žen.

4.  Mamma Help. Podpora ženám, které onemocněly rakovinou prsu.

Bankovní produkty a služby

Banka nabízí svým klientům velké množství služeb a produktů a nyní máme možnost se s těmi nejdůležitějšími seznámit.

1.  Běžné účty. Banka nabízí klasické účty svým klientům. Ti mají možnost si vybrat hned z několika druhů, a to Genius Gratis, Genius Activ, Genius Silver, Genius old. Každý účet je malinko jiný a je určen jiné skupině klientů. Liší se ve výši měsíčního poplatku, ale také poskytnutými službami. Genius Gold, jak již název napovídá, je určen nejnáročnějším klientům. Nabízí celou řadu výhod. Ke zřízenému účtu dostane klient i plarební kartu. Po celé republice se nachází asi 700 bankomatů, ze kterých je možné vybírat.

2.  Spořicí účty. Zřízení, vedení i zrušení takové účtu je zdarma. Spořicí účet Genius 6 vám dokonce poskytne převody peněz mezi běžným a spořicím účtem. Dalším spořicím účtem je Spořicí účet Gold, který má tu výhodu, že peníze si máte kdykoliv k dispozici. Je zde ale vyšší sazba při splnění podmínky investování do fondů.

3.  Termínované vklady. Díky této službě si můžete vložit peníze na stanovenou dobu, po uplynutí doby je vybrat i s úrokem. Uzavírají se na dobu jednoho, tří, šesti nebo dvanácti měsíců a dvou, tří, čtyř, nebo pěti let. Spořit nemusíte jen v českých korunách, ale také v eurech nebo amerických dolarech. Můžete si zvolit buď jednorázový vklad nebo revolvingový vklad, díky kterému mžete dlouhodobě vydělávat.

4.  Stavební spoření. Stavební spoření nabízí zaručený výnos a státní podporu. Stavební spoření je výhodné pro ty, kteří chtějí spořit, ale zároveň vědí, že své peníze nebudou během následujících šesti let potřebovat. Je možné ho sjednat již malým dětem.

5.  Doplňkové penzijní spoření. Chcete se mít v důchodu dobře? Zřiďte si penzijní spoření. Můžete dostávat jak příspěvky od zaměstnavatele, tak od státu. Tento produkt je poskytován ve spolupráci s ING Penzijní společností.

6.  Kreditní karty. Karty jsou s revolvingovým úvěrem, což znamená, že peníze můžete opakovaně čerpat. Rok vedení karty je zdarma. Z každého nákupu se Vám část peněz vrací, což je jistá výhoda oproti debetním kartám. Navíc je zde věrnostní program Bene+, díky kterému ušetříte. Banka může tak poskytnout až 150 000 Kč a bezúročné období je 50 dnů. Je možné si sjednat i jiné karty, než jen Money Bank, ale také ING Karta, Avon karta, Visa Classic, MoneyCard, Karta Bene+, O.K. karta nebo O.K. Prmium.

7.  Půjčky. Expres půjčka je velmi oblíbeným produktem. Lidé si mohou bez ručitele půjčit od 30 000 až do 600 000 Kč. Banka také umožňuje konsolidaci půjček – doba splácení až 96 dnů, konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí, pojištění schopnosti splácet a infolimit, díky němuž Vám bude každý měsíc nabídnuta půjčka.

8.  Hypotéky. Účelová hypotéka je zamřena na bydlení. Klientovi bude nabídnuto zpracování zdarma a navíc Vám ohodnotí nemovitost. Hypotéku je možné vít na maximálně 80% ceny nemovitosti. Je také možné si sjednat speciální výhodnou hypotéku, která sníží výdaje na splátky při zápočtu úspor. Je také možné využít konsolidaci půjček k hypotéce, konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí, refinancování hypoték, doplňkový úvěr k hypotéce a americkou hypotéku, ta je neúčelná.

Internetové bankovnictví

Mít své finance neustále pod kontrolou zajišťuje internetové bankovnictví. Budete mít možnost rychle a bezpečně spravovat finance, provádět transakce a využívat jiné operace. Jeho obsluha je velmi nenáročná, přehledná a bezpečná. Navíc poplatky za transakce jsou nižší, než kdybyste je prováděli na pobočkách. Pro bezpečnost je zde podpisový certifikát a mobilní klíč.

Dále GE Money Bank nabízí svým klientům.

1.  Intermet Banka v mobilu. Máte teda možnost spravovat své finance prostřednictvím mobilního telefonu.

2.  SMS a E.mail Servis. Prostřednictvím sms nebo e-mailu budete dostávat zprávy o pohybu na vašem účtu.

3.  Mobito. Propojení mobilního telefonu s běžným účtem.

4.  Mobil banka. Svůj účet můžete ovládat pomocí šifrovaných sms zpráv.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama