-

Spočítejte si Cetelem půjčku bez doložení výdělku

Máte aspoň nějakou představu o nebankovních společnostech, které působí na našem trhu? Nemusíte se o ně přímo zajímat, ale možná je znáte z letáků, reklam nebo podle loga, případně máte podobně jako mnoho dalších Čechů osobní zkušenost s těmito firmami. Mezi velmi známé společnosti, které nabízí půjčku bez dokládání příjmů, patří například společnost Cetelem.

Co říct i společnosti Cetelem

Než se podíváme důkladněji na samotnou půjčku bez dokládání příjmu, seznámíme se s některými dalšími produkty nebankovní společnosti Cetelem.

Jedná se o tradiční, stabilní a silnou společnost, která je na našem trhu již více jak 15 let. Její produkty za tu dobu rozhodně prošly vývojem a získala už mnoho klientů.

Technicky jde o dceřinou společnost francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která poskytuje úvěry již od roku 1953 a to ve již ve více jak 30ti zemích světa.

Firma půjčuje za snadno splnitelných a přehledných podmínek, nicméně klade také důraz na zodpovědné úvěrování. Je také členem důležitých organizací v oboru. Patří sem například Sdružení právnických osob SOLUS, dále Česká leasingová a finanční asociace, Sdružení pro bankovní karty, Asociace pro elektronickou komerci nebo MasterCard International.

Jaké nabízí Cetelem produkty

V nabídce společnosti Cetelem můžete najít:

Osobní půjčku: Cetelem vám poskytne od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč na dobu až deseti let. Sjednání je bez poplatků, stejně tak neplatíte za vedení, mimořádnou splátku nebo předčasné splacení.

Kreditka: Obecně se řadí mezi nejrozšířenější karty v naší republice. Nabízí mnoho různých výhod a bezúročné období je až 55 dní.

Splátkový nákup: Cetelem má zástupce v obrovském množství obchodů včetně e shopů. Celkem je jich více než 4 500.

Auto – moto: Půjčka přímo na koupi vozu. Obejdete se bez ručitele a do sumy 20 000 Kč i bez havarijního pojištění.

Pojistky: U Cetelemu si lze také sjednat různé druhy pojištění – schopnosti splácet, zneužití karty, úrazové, karty a osobních věcí, výdajů apod.

Cetelem půjčka bez dokládání příjmů

Jedná se o univerzální produkt této společnosti a peníze lze použít na cokoli. Celkově je produkt přizpůsoben tak, aby sedl co největšímu počtu klientů.

Při sjednání si můžete nastavit mnoho parametrů a vybrat z různých variant částek i dob splatnosti. Půčka nabízí opravdu možnosti pro každého.

Obecně jsou půjčky bez dokládání příjmů velmi oblíbené a obliba stále roste. Základní znaky si asi popisovat není třeba. Skupina lidí, kteří příjmy nemohou prokázat, stále roste. Buď je nemají, nebo vědí, že by jim půjčka byla na jejich základě zamítnuta.

Jaké jsou výhody právě u Cetelem

Hlavními výhodami této konkrétní půjčky bez doložení jsou:

Stabilní společnost: Jakoukoli půjčku je vždycky lepší si vzít u společnosti, která má už nějakou tradici a reference než oslovit někoho, o kom slyšíte poprvé v životě.

Dostupnost: Cetelem sice bonitu v rámci zodpovědného úvěrování kontroluje, ale rozhodně máte podmínky nastaveny mírněji než v bance. Hlavně v případě, že nechcete dokládat příjmy, je to dobrá volba.

Cena: Tato nebankovní společnost udržuje opravdu příjemné sazby bez výrazných změn. Půjčka se tak neprodražuje i díky tomu, že vedení a další připojené služby jsou zdarma – předčasné splacení, mimořádné vklady a podobně.

Pojištění: Cetelem poskytuje k vlastním produktům pojištění nejrůznějšího druhu. Lze si ho natavit podle aktuální situace.

Pohodlí: O půjčku lze u Cetelem zažádat online nebo po telefonu. Obojí je velmi svižné.

Na cokoli: V nabídce Cetelem existují produkty účelové i neúčelové. Pokud nechcete, nemusíte tak nikomu vysvětlovat, na co peníze potřebujete.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama