-

Online půjčka od Zuno

Zvolili jste si možnost půjčky a poohlížíte se na trhu s financemi po službě, která by vám sedla? Potřebujete bankovní půjčku, ale současně potřebujete, aby byla jednoduše dosažitelná a poskytla vám i jiná pozitiva? Potom vyzkoušejte půjčku Zuno.

O Zuno

Banka Zuno reprezentuje banku internetovou – žádné kamenné pobočky. Všechny náležitosti zařídíte jednoduše a lehce prostřednictvím online formuláře. Internetové bankovnictví Zuno banky je srozumitelné a snadné – okamžité porozumění (šetříte čas) + jiná pozitiva. Na trhu působí tato společnosti teprve pár let, ovšem není třeba mít strach, že je nesolidní. Za tuto banku se zaručuje Raiffeisen bank International.

Hlavní výhody Zuno banky

Základní výhody banky Zuno:

• jednoduchost – internetové bankovnictví (srozumitelnost a lidskost)

• otevřenost – požadavky a doplňující info banka uvádí na pravou míru bez jakéhokoliv zatajování (víte o všem, co je s produkty spojováno).

• online – žádné otevírací doby – dostupná 24/7.

• výhodné ceny – žádné bankovní poplatky – hlavní služby bezplatné, zbylé ceny zanedbatelné hodnoty.

• bezpečnost – vše funguje online cestou – přístup je chráněn. Finance pod ochranou rakouského zákona na ochranu vkladů.

O Zuno půjčkách

Pokud si chcete půjčit u Zuno, lze si vybrat ze 3 produktů:

• Zuno půjčka do 50 000 Kč – velice rychle vyřízena – online formulář (okamžitě víte, zda je půjčka odsouhlasena). Min.výše obnosu je 7 500 Kč na všelicos. Sami si určujete termíny splátek a nejsou zde žádné nesmyslné poplatky. Jednou ročně si lze vzít „splátkové volno“ – 1 měsíc v roce nemusíte půjčku platit. Ke schválení půjčky je třeba mít účet u Zuno, kompetence právně jednat, vyspělost u zaměstnanců a u OSVČ věk 21 let, čistou mzdu, splácet včas u jiné banky a nemít vůči Zuno dluhy.

• Zuno půjčky nad 50 000 Kč – suma až do 500 000 Kč na cokoliv. Mimoto má totožné požadavky a pozitiva jako půjčka do 50 000 Kč, jen s tím rozdílem, že je zde důkladněji kontrolována klientova bonita.

• Rezerva – dovolené přečerpání tzn., že lze se dostat do mínusových hodnot na účtu u Zuno. Rezervu lze využít hotově, ale i s ní zaplatit. U rezervy se hradí jen úrok z částky, kterou opravdu upotřebíte. Rezerva se pohybuje od 7 500 Kč do 100 000 Kč.

Další finanční produkty od Zuno

Banka má v nabídce také jiné produkty:

• běžný účet – 2 typy – Účet Plus a Účet. První typ je hlavní klasický účet určen těm, kteří chtějí účet Zuno používat pouze na účely spoření nebo tvorby termínovaných vkladů. Pokud chcete služeb více, dojednejte si Účet Plus. Docela snadno také můžete přestoupit z 1 účtu k jinému. Hlavní služby jsou u obou typů bezplatné.

• spořicí účet – 2 typy produktů – Spoření a Spoření plus. Oba typy mají založení, vedení a stornování účtu bezplatné, není určen žádný min. vklad ani zůstatek, finance máte k dispozici kdykoliv a Spoření lze mít nejen v českých korunách, ale i v eurech, dolarech, librách. Úroky se dopisují denně u produktu Spoření a měsíčně u Spoření plus. Spoření plus má navíc vyšší úrok, který je vymezen částkou do výše 300 000 Kč.

• termínovaný vklad – založení, vedení a stornování bezplatné, žádný min. vklad a finance lze mít na vkladu termínovaném 1,3, 6 měsíců či 1, 2, 3 roky. Současně lze mít 50 vkladů ve 4 měnách (Kč, Euro, Libra, Dolar).

• kreditní karta – k nákupům čehokoliv (zaplatíte později). Kreditní karta je bezkontaktní. Karty jsou vyhrazeny na placení v obchodech s elektronickým terminálem, imprinterem a výběrem cash na bankovních pobočkách nebo v bankomatech. 

• pojištění – platební karty účtu a karty kreditní – ochrana před krádeží či zneužitím karty. Také se lze pojistit proti odcizení hotovosti čerpané z bankomatu, ztrátě nebo odcizení osobních dokladů.

• konsolidace půjček – sloučení finančních závazků – přehlednost o půjčce, šetří peníze, prodloužení splatné doby a tím tedy zredukovat splátky za měsíc apod.

Jak si založit účet u Zuno banky

Sjednáváte-li si kterýkoliv finanční produkt (nejen od Zuno), je potřeba si nejprve založit klasický účet. Jedná se velice snadný proces a není nutné někam chodit – vyplnit online formulář (hlavní data, průkaz totožnosti, e-mailovou adresu a telefonní číslo). Následně vás kontaktuje poslíček a doručí vám smlouvu k podpisu. Poté již účet pouze spustíte a můžete začít využívat služeb a peněžních produktů Zuno banky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama