-

Povinné ručení a jeho parametry

Máte automobil? Nebo snad motocykl? Pokud je tomu tak, platí pro vás jako pro majitele motorového prostředku nutnost sjednat si pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Tato pojistka je též nazývána jako povinné ručení auta a musí ji mít sjednánu každý. Pokud ji chcete mít rychle a jednoduše, můžeme doporučit sjednat si povinné ručení online. A to prostřednictvím webu Porovnej24.cz, který je v tomto ohledu jedničkou. A jaké parametry by měla daná pojistka mít? Na to se společně podíváme.

Důležitý je rozsah ochrany

Nejprve začneme samotným rozsahem ochrany, který se k této pojistce váže. Pokud budeme konkrétní, tak je to v první řadě ochrana právě při dopravní nehodě. Pokud ji způsobíme, pojistka proplatí škody. A to, i když jde o to nejlevnější povinné ručení. Dále bychom měli hledět také na to, co nám může nabídnout více. Pokud využijeme srovnání povinného ručení, není problém ani to, pokud si vezmeme připojištění, kam se může řadit možnost ochrany třeba i našeho automobilu, našich zavazadel, nebo pasažérů. Stejně tak nám porovnání povinného ručení přinese možnost sjednat si i asistenční služby, které jsou spojeny s bezplatnou pomocí na jakýchkoliv našich cestách.

Nezapomínejte na výši pojistného krytí

Další důležité parametry se týkají škod, které způsobíme. Ty pojišťovna hradí až do výše pojistného krytí. Čím jsou dané limity vyšší, tím pro nás samozřejmě lépe. I zde nám v nastavení může pomoci kalkulačka povinného ručení. Tedy online nástroj, kde si nastavíme výše limitů, které souvisí se škodami jak na majetku, tak i na zdraví. I když mohou ovlivňovat ceník povinného ručení, rozhodně se není třeba obávat faktu, že by pojistka s vysokými limity byla jakkoliv drahá. Stačí jenom využít při sjednání výše uvedený porovnávač a sjednat si tak ochranu s nejlepšími parametry na našem trhu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama