-

Podnikatelské účty

Podnikatelský účet od Fia nabízí velmi dobré podmínky pro začínající podnikatelé. Fio banka je známa jako banka bez absurdních poplatků a širokým spektrem služeb, které nabízí.

Podnikatelský účet od fia nabízí různé vychytávky jako je nastavení oprávnění k účtu pro více osob prostřednictvím internetového bankovnictví. Mezi hlavní výhody fio banky patří nulové poplatky za založení, vedení i případné zrušení účtu, velmi přehledný internetbanking, veškeré příchozí a odchozí služby v rámci české republiky jsou také zdarma, Fio pracuje i se čtrnácti světovými měnami jako je například, euro, dollar, libra a podobné. 

Účet pro podnikatele u Fio

U podnikatelského účtu Fio jsou příchozí a odchozí europlatby za pouhých 20 korun, pro platby v jiných měnách jsou stanoveny další zvýhodněné podmínky. Účet si u fia můžete otevřít až v patnácti různých měnách, k dispozici máte karty typu mastercard business paypass a visa business paywave. Veškeré převody v rámci fio probíha 24 hodin denně zdarma a okamžitě a to platí i pro slovenskou republiku.

Komerční banka podnikatelský účet

Komerční banka, jako velká banka nabízí taktéž podnikatelský servis, který nabízí spoustu zajímavých služeb, jako je účet v cizí měně, až ve dvaceti různých měnách, k účtu u komerční banky dostanete bezkontaktní platební karty a pojištění při ztrátě karty v zahraničí. Jako další zajímavá služba od komerční banky je cestovní pojištění, protože každý podnikatel musí cestovat po světě a uzavírat obchodní smlouvy, které pojistí proti úrazu, nemoci, ale taky pokud způsobíte nějakou škodu na majetku v zahraničí.

Dále má taky komerční banka expresní linku, která funguje 24 hodin denně 365 dní v roce a kdekoliv na zemi, pokud máte jakýkoliv problém, nebo se potřebujete jen informovat, stačí zavolat a potíže jsou zažehnány. U podnikatelského účtu můžete používat expresní odběratelský úvěr, který pokryje až 85 procent věci na kterou je úvěr poskytován.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama