-

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí všem

Do situace, kdy člověk potřebuje peníze a prostě je nemá, se může dostat každý z nás. I když si někteří říkáte, že Vám se to stát nemůže, věřte, že může. Náhlé výdaje jsou velmi nepříjemným zásahem do rodinného rozpočtu. Nikdo je nečeká, a prostě přijdou. A co s nimi? Pokud potřebujete peníze ihned a neodkladně, můžete si půjčit od nebankovní společnosti. Bankovní instituce totiž sice poskytují půjčky, ale jejich vyřízení je poměrně dlouhé a administrativně náročné.

Peníze prakticky ihned na ruku dostanete u nebankovních společností, kterých se na našem trhu pohybuje velké množství. Tyto společnosti jsou stále více oblíbené a lidé se na ně obrací stále častěji. Peníze totiž žadatel dostane rychle a bz zbytečných odkladů. Dokonce u nebankovních společností platí i mírnější požadavky na klienty. Nyní si teda můžeme představit několik společností, u kterých si můžete být téměř jisti, že Vám skutečně půjčí. Skutečně rychlé půjčky jsou zajímavým a snadným řešením finanční situace mnoha lidí. Peníze totiž můžete mít již za několik hodin na svém účtu.

Nebankovní společnosti vynikají rychlostí, s jakou jsou schopni půjčku vyřídit. U klasické banky byste dlouho čekali, u nebankovní společnosti se tohoto vyhnete. Ještě tentýž den můžete mít půjčku na účtu. To je nejrychlejší možnost.

Na jakém principu fungují nebankovní půjčky kde vám opravdu půjčí?

Asi největším plusem těchto nebankovních půjček je samozřejmě jejich rychlost. A rychlost je opravdu neskutečná. Peníze totiž můžete mít již ten den, kdy o půjčku zažádáte. To se u bankovních společností nikdy nemůže stát. Nebankovní společnosti využívají expresních převodů. Taková rychlost je možná právě proto, že společnosti nepůjčují příliš velké částky. Díky tomu ani nevyžadují mnohdy žádné potvrzení bonity, či nějaké výpisy z registru dlužníků. Společnosti půjčují na částky pohybující se kolem 5 000 až 10 000 Kč s krátkou dobou splatnosti. Klienti mnohdy nejsou nijak ověřováni, proto o tyto půjčky žádají i takové, kteří byli v bankách odmítnuti. Mnohé společnosti vyřizují žádosti i během víkendů.

Stejně jako rychlost, tak i snadná administrativa a vyřízení, jsou další výhody, které nebankovní půjčky doprovází. Společnosti nepožadují žádné velké ověřování, či potvrzení. Administrativa je proto velmi snadná a řekněme skromná. Většině společností bude stačit občanský průkaz. Dále e-mailová adresa a číslo účtu. Nic víc. Žádné prověřování zákazníka prostřednictvím zjišťování bonity nebo výpisů z registru dlužníků, není potřeba. Půjčují se tak malé částky, že se nepředpokládá nějaké komplikace. Díky jednoduchosti může o půjčku zažádat každý.

Nakonec bychom si mohli vyjmenovat některé společnosti, které jsou na trhu poměrně známé. Určitě nikoho nepřekvapí, že se zde objevuje společnost Home Credit. Nespočetné množství reklam na tuto společnost zná snad každý. Společnost nabízí rychlé půjčky dokonc až do výše 150 000 Kč s dobou splatnosti až 84 měsíců. Neméně známou společností je i Provident. U této společnosti si můžete půjčit o něco méně, než u Home Credit, a to maximálně 80 000 Kč s dobou splatností  maximálně 14 měsíců. Opět se jedná o velmi krátkodobou půjčku. K již méně známým patří Tommy Stachi, kde Vám půjčí 100 000 Kč na 18 měsíců. Další společností je například Profi Credit, kde je maximální limit pro půjčení peněz 166 000 Kč na 48 měsíců. Kromě samotných úroků je nutné se zaměřit i na RPSN, což je hodnota, která je mnohdy stěžejnější. Úroková sazba se pohybuje od 15 až do 25%, naproti tomu sazba RPSN může dosahovat i několika tisíc procent. Pokud klient bude dodržovat splátkový kalendář, nečekají ho žádné nepříjemnosti a spokojenost nastane na obou stranách.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama