-

Finanční produkty a služby Air Bank

Air Bank, bankovní instituce, která funguje na českém trhu už 3 roky, nabízí lidem služby s úplně jiným ceníkem než konkurenční banky, které mají nastavené vysoké poplatky za různé služby, jako je vedení účtu, posílání peněz na účet, rušení bankovního konta, nebo výběry z bankomatů. Air bank taky jako jediná z bank nabízí vysoký úrok na běžném účtu, ale jen to sto tisíc korun, což nevadí, pokud tento účet používáte na placení věcí po internetu a tak podobně. Krom běžného účtu air bank také nabízí spořící účet, kde můžete zhodnocovat své úspory, nebo vydělané peníze, dále taky zřizuje půjčky s rozumným úrokem a bonusy za řádné splácení. Air bank je prostě jednička mezi bankami, které mají moderní přístup k financím.

Proč právě účet od air bank? Jen v air bank vám peníze vydělávají na účtu, pokud máte na běžném účtu od air bank do sto tisíc korun, tak dostanete velmi slušnou bonusovou sazbu až 1.1 procenta. Ostatní konkurenční banky nabízejí sotva jednu pětinu, nebo vůbec nic, třeba taková komerční banka, nebo mBank vám nedají vůbec nic a ještě v případě komerční banky budete platit poplatky za vedení účtu. U air bank se neplatí za účet malý tarif vedení a udržování účtu. S velkým tarifem od air bank se platí poplatek 100 korun, avšak můžete mít až 10 běžných účtů, tři spořící účty a k tomu dostanete až dvě platební karty. Varianta velkého tarifu u air bank se hodí hlavně pro větší rodiny, protože mají všechno pod kontrolou a vychází je to levněji.

Internetové bankovnictví u air bank je velmi pohodlné, jejich pokročilé funkce vám umožňují lépe a pohodlně řídit vaše finance kdekoliv na světě. S internetovým bankovnictvím máte veškerý přehled o pohybech, útratách a přesunech peněz. Všechny platby u air bank internetového bankovnictví se řídí do skupin, například domácnost, nebo práce, takže přesně vidíte, kolik jste utratili za domácí potřeby, jako je jídlo, energie a hypotéka, nebo máte přehled o finančních nákladech na práci. Air bank je dokonce tak pokrokový, že nabízí vychytávku těchto skupin a to takovou, že si v kterékoliv skupině můžete nastavit daný limit, který nechcete překročit a po překročení se platby zablokují, tato varianta se hodí třeba pro děti, které rády utrácení, tímto můžete kontrolovat jejich finance.

Air bank je vlastně jedinou bankou, která úročí vaše peníze vyšším úrokem na běžném účtu a nemá skoro žádné poplatky, nebo jen minimální. Asi největší výhoda u air bank je výběr peněz až ze 4 300 terminálu sazky, ke svým penězům se dostanete prakticky kdekoliv, takové pokrytí terminálů nemá žádná jiná bankovní instituce, dokonce všechny konkurenční banky dohromady nemají tolik bankovních automatů. Air bank je velmi moderní a proto nabízí svým zákazníkům mobilní aplikaci pro chytré telefony, se kterou máte stejnou moc jako na internetovém bankovnictví, takže pokud potřebujete nutně zadat platební příkaz, nebo navýšit limit karty, nemusíte chodit domů. Jen u air bank můžete přijít do pobočky i po pracovní době a dokonce s domácími zvířaty, jako je třeba pes, toto žádná jiná banka prostě nenabízí.

Proč spořit s air bank? Je to jednoduché, air bank má vždy ten nejlepší spořící úrok, dokonce se chlubí takzvanou TOP3 garancí, která vám zajistí, že budete mít mezi třemi nejvyššími úroky v české republice. Přístup k penězům na vašem spořicím účtu je možný přes internetové bankovnictví. Peníze si můžete ze spořicího účtu převádět na běžný účet a naopak, samozřejmě že bez poplatků nebo skrytých nákladů. Air bank nabízí spořicí účet také v eurech nebo dolarech, takže pokud se chcete cítit světoví, máte tu možnost. Spořící účet si u air bank můžete sjednat rychle, buď přes pobočku nebo online. Nabízí se i možnost zaslání smlouvy kurýrem na místo vašeho bydliště, nebo do práce.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama