-

Srovnejte si online půjčky a ušetřete na úrocích a RPSN

Než si půjčíte někde peníze, je namístě si všechno řádně promyslet. Úroky mohou být u mnoha poskytovatelů dost různorodé a tento trend se v tržním prostředí nikdy nijak nezmění. Kdo umí kličkovat mezi čísly, ušetří opravdu hodně peněz na poplatcích a úrokových sazbách. Proč potom nevyužít srovnání půjček online, které provede hustou spletí poskytovatelů nebankovních úvěrů doslova od A do Z? Nemůžete se splést, půjde to jako po másle!

Nenechte se oklamat, poskytovatele si prověřte

Důvěřuj, ale prověřuj. Přesně tohle heslo by se dalo použít klidně i na klasické nebankovní půjčování. I v tomto segmentu trhu se může objevit někdo nepoctivý, který nemá úplně nejlepší úmysly. Nemusíte se ale bát, protože díky našemu srovnání poskytovatelů někoho podobného hned odhalíme a nabídneme vám vždycky jen poctivé a prověřené firmy. Ať už si potřebujete půjčit tři tisíce do výplaty, nebo padesát tisíc na ojeté auto, nabídneme tu nejatraktivnější variantu pro vaši peněženku. Bez závazků, podpisů smluv nebo třeba dokonce plateb předem (mimochodem, na ty si dejte pozor, vyžadují je v zásadě jen nepoctivci).

Co se dá zařadit mezi varovné signály při nebankovních půjčkách?

  • Peníze předem, poplatky za každý (i sebemenší) úkon, snaha vnutit vám okamžitě podpis smlouvy o mnoha stranách.
  • Chybějící nebo velmi neprofesionálně vyřešená internetová prezentace. Dlouholetí hráči na trhu ji totiž mají bez výjimek hodně propracovanou a kvalitní.
  • Nový poskytovatel na trhu slibující skoro až zázračné podmínky, které se diametrálně odlišují od zavedených firem. Tady prostě něco nehraje!

Bankovní půjčky také mají něco do sebe, zkuste jim dopřát trochu sluchu. Jejich vyřízení sice nebude obratem, až na výjimky, ale rozhodně se dáte do rukou spolehlivého poskytovatele, který už z principu bude garantovat férové jednání. Nechte si ale dobře poradit od zkušenějších, nejvýhodnější půjčky totiž na nikoho nečekají. A odhalit je na trhu v tom moři čísel nemusí být právě nejsnadnější, pokud si ale necháte doporučit od odborníků, je to vlastně jistota, že se trefíte.

Nemusíte dokládat účel půjčky, můžete si dohodnout i případný odklad splátek nebo všechno naopak předčasně doplatit bez nejmenších sankcí a mít od splátkového kalendáře navždy klid. Půjčky jsou v dnešní době prostě velmi výhodné.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama