-

Rozhodnuto.cz - rychlé půjčky online

Obecně vzato lze konstatovat, že většina lidí dnes nemá dost peněz na to, aby si pořídili to, co chtějí. I z toho důvodu jsou tu pak k dispozici nejrůznější typy bankovních i nebankovních půjček a úvěrů. Dneska si můžete půjčit de facto na cokoli. Pokud se po nějakém takovém finančním produktu rozhlížíte, protože by se vám zrovna hodily peníze navíc (komu ne), určitě si udělejte průzkum trhu.

Hodně firem ve finanční oblasti se prezentuje s těmi nejlepšími podmínkami na trhu. Jenže takové podmínky nemohou mít všechny společnosti najednou. Jednou z možností průzkumu je stránka Rozhodnuto, kde velmi rychle zjistíte, jestli na půjčku dosáhnete. U bankovních domů vám něco takového nehrozí, vyřízení půjčky u nich vždycky trvá déle.

Web Rozhodnuto

Na tomto webu ihned spatříte velmi příjemné rozhraní a okamžitě na vás vyskočí ten hlavní formulář. Je tu také malá animovaná postavička jako maskot stránek, ale té si moc všímat nemusíte. Potřebujete hlavně vyplnit vaše identifikační údaje (jméno a příjmení, rodné číslo, telefon, mailovou adresu) a také nastavit dvojici posuvníků. Prvním je suma, kterou si chcete půjčit, druhá pak vyjadřuje váš měsíční příjem.

Pak ještě zaškrtněte, že společnost Cresco Group s.r.o. může zpracovat vaše osobní údaje a ještě před odesláním si také pečlivě pročtěte podmínky toho, co vlastně odesíláte. Pak už jen klikněte na tlačítko „Odeslat“ a váš požadavek bude zpracován.

Na webu chybí ale řada důležitých informací a dovíte se pouze to, jak je půjčka přes tuto společnost hrozně výhodná. Mezi zmíněné vlastnosti patří možnost půjčit si dokonce i 600 000 bez ručitele a při schválení půjčky získáte bonus až do výše tří tisíc. Splatnost je 84 měsíců – což jinde většinou nemáte šanci najít. Úroková sazba začíná už na 7,9 % a tolik skloňované RPSN je 10,3 %. Cresco Group s.r.o. vám neúčtuje další poplatky například za zpracování žádosti. Navíc nemusíte nikam chodit a všechno můžete během chvilky vyřídit z domova právě díky webovému rozhraní.

O půjčce přes Rozhodnuto

Na první pohled má tato možnost velmi zajímavé parametry a je tak příhodným finančním produktem. Možná i jedním z nejzajímavějších na finančním trhu u nás. Úrok začíná na osmi procentech a sazba nákladů je jen něco málo přes 10 %, což rozhodně není špatné. Kromě toho je Cresco Group s.r.o. poměrně známou společnosti, sídlí v Praze a působí už několik let.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama