-

Získejte půjčku bez dokládání příjmu

Půjčování peněz v bankách získalo v minulosti trochu nepříjemný přídech. Jednalo se o nepříjemné schvalovací kolečko, kdy z člověka pracovníci banky tahali všemožné informace a potvrzení, na základě kterých pak sáhodlouze posuzovali, zda vůbec úvěr dostanete nebo nikoli. Velmi často pak byla odpověď negativní, protože žadatel nesplňoval některá z náročných kritérií. Například neměl dostatečnou výši příjmu. Zapomeňte tedy na banky a jejich prověřování vaší platební historie a příjmů. Nebankovní společnosti vás podobně ponižujících procesů ušetří, a přesto dosáhnete na půjčku podle svých představ.

Nepotřebujete žádné potvrzení

Existují formy úvěru, při jejichž uzavírání nemusíte absolvovat výslech o své platební historii a uvádět i informace, které kolikrát s půjčováním peněz vůbec nesouvisí. Půjčka bez doložení příjmu vás ušetří ponižující procedury dokládat, kolik peněz jste během několika minulých měsíců u svého zaměstnavatele vydělali. Dobře víme, že toto je velmi nepříjemná záležitost. Navíc dokládání příjmů ze zaměstnání nemusí zcela vypovídat o vaší skutečné situaci, řada lidí má další příjmy například z pronájmů nemovitostí. Nejenom, že nemusíte obstarávat potvrzení o příjmech, také se značně zjednodušuje celý průběh uzavírání smlouvy o půjčce a omezuje se papírování, které je jinak při dokládání příjmů nezbytnou součástí celé operace. Tady ale odpadá. Vlastně potřebujete k uzavření půjčky jenom doklad totožnosti, nic dalšího. Díky tomu zabere sjednání úvěru minimum času.

Šetříte čas díky online formuláři

Pokud potřebujete peníze opravdu ihned a jde vám o čas, je sms půjčka online tím nejvhodnějším řešením. Postupujete velice jednoduchým způsobem. Můžete buď zažádat online pomocí webového formuláře. Tam jednoduše vypisujete svoje základní osobní a kontaktní údaje a následně vyplněný formulář odešlete. Vzápětí se vám ozve operátor společnosti a budete informováni, zda vám byla půjčka přidělena. Peníze odejdou na váš účet. K podání žádosti můžete použít ale i mobilní telefon a žádat pomocí sms zprávy. Pokud žádáte o úvěr už po několikáté, je to pro vás i pro nebankovní společnost, která úvěr poskytuje, mnohem jednodušší. Nemusíte už vyplňovat řadu údajů a operátoři už vás mají v databázi a vědí, o koho jde. Výborné je i to, že mobilní telefon máte obvykle při sobě kdykoli. Můžete tak zažádat v době nouze. Všechno zvládnete velice rychle, šikovně, v řádu několika minut a ke své plné spokojenosti. Obrovskou výhodou takového půjčování peněz je právě rychlost, jednoduchý postup a bezproblémové řešení. Díky tomu dostanete peníze vždy, když je budete skutečně potřebovat, ne až za týden nebo měsíc, kdy už se situace u vás třeba změnila.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama