-

Do vzduchu jedině s kvalitním pojištěním pilota. Ještě ho nemáte?

Rozhodli jste se, že si uděláte pilotní průkaz, ale máte strach, že poškodíte zapůjčený stroj? Než si létání osvojíte a zažijete všechny rutinní úkony, můžete se dopustit zbytečných chyb, které se vám prodraží. Navíc – také zkušení piloti čas od času chybují. Proto některé pojišťovny nabízí speciální produkt s názvem pojištění odpovědnosti pilotů. Chcete-li mít jistotu, že případnou škodu způsobenou na letadle nebudete hradit z vlastní kapsy, nepřestávejte číst.

Pojištění pro pilota nenajdete ve standardní nabídce všech pojišťoven. V portfoliu ho mají jen některé, například ERGO pojišťovna. Cílovou skupinou jsou rekreační i profesionální piloti, instruktoři a žáci. Tedy každý, kdo létá s vypůjčeným strojem. Ovšem pozor, je dobré vědět, že pojišťovna hradí pouze škody na letadle, nikoliv škody způsobené jeho provozem.

Atraktivní podmínky pro různé skupiny pilotů

Online pojištění odpovědnosti pilotů si můžete sjednat na stránkách pojišťovny ERGO a v případě platby kartou začíná platit okamžitě. Podmínkou je let z letiště s řízeným provozem v jeho provozní době. Výše pojistného plnění je volitelná v rozsahu od 50 tisíc do 600 tisíc korun. Jednotná spoluúčast činí 10 %.

Pojištění pilotů se vztahuje na stroje registrované v členských zemích Mezinárodní organizace pro civilní letectví. Konkrétně na letouny, vrtulníky, kluzáky, ultralighty a motorové vírníky. Produkt je k mání s i bez připojištění finančních škod, a to na dobu neurčitou s automatickým prodlužováním nebo určitou na 3, 6 a 9 měsíců. Bližší informace najdete ve VPP pro pojištění pilotů.

Proč se spolehnout na ochranu od ERGO pojišťovny?

ERGO pojišťovna vstoupila na trh již v roce 1994 (tehdy jako pojišťovna Victoria) a jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí široké spektrum pojistných produktů. V nabídce tak najdete také cestovní, majetkové, zdravotní a jiná pojištění.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama