-

Opravdu existuje půjčka do 100000 Kč ihned?

Mnohé půjčky jsou v podstatě jenom lákadlem na klienty. Reálně ale neexistují. Je to i příklad situace, kdy se podíváme na produkt, kterým je půjčka 100000 ihned? Podívejme se blíže. Je pravdou, že oproti mikropůjčkám, kde získáme peníze do několika minut, má tento úvěr rozhodně co dohánět. Na druhou stranu částka, která nám bude vyplacena, je mnohonásobně vyšší. V tomto případě však najdeme poskytovatele peněz, u kterých je jistota vyplacení do několika hodin, nejdéle potom do jednoho dne. O tom můžeme vzhledem k charakteru půjčky říci, že je to opravdu v podstatě ihned.

Nabídnou ji různé segmenty

Jak je to s rychlostí, to již víme. Nyní se podívejme také na to, zda může být dostupná i v segmentech, kde ji hledáme. Jak jsme uvedli výše, mikropůjčky jsou ze hry. Co ale zůstává? Jsou to rozhodně banky, kde může být půjčka 100000 spojena s výhodnou úrokovou sazbou. Stejně tak nezapomínejme ale ani na segment nebankovní. Ten je zase spojený s jednoduchým získáním. A ano, i zde si můžeme o daný úvěr vcelku hravě a také jednoduše požádat. Třetí možností jsou P2P půjčky. Je to varianta, kde nám nepůjčí banka ani soukromá firma, ale složí se na náš konkrétní úvěr reálná osoba. Tedy abychom byli konkrétní, daných osob je několik.

Podmínek získání může být mnoho

Jelikož ji lze získat u různých poskytovatelů, jsou s ní spojeny také opravdu různé podmínky. Máme být konkrétní? Pokud ano, tak je třeba říci, že půjčka 100000 může být spojena třeba s jednoduchým vyřízením bez příjmu, ale i nahlížení do registrů. Co však může být potřeba, to je nemovitost, nebo ručitel. Stejně tak nám ale k půjčce může stačit jenom potvrzení o naší mzdě. Někteří, hlavně nebankovní poskytovatelé jdou poté až tak daleko, že jim stačí třeba jenom potvrzení o důchodu, nebo o výši mateřského příspěvku. Je jasné, že zde mluvíme o specifické klientele.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama