-

Víme, pro koho je určená rychlá půjčka pro nezaměstnané

Když se mluví o skupině nezaměstnaných lidí, může se jednat o řadu různých jedinců. A jelikož jsou jim určeny i speciální úvěry, podíváme se společně na to, kdo si o ně vlastně může požádat. Začít je třeba tím, že je půjčka pro nezaměstnané určená pro tu osobu, která je bez práce a ani nepodniká. Navíc se jedná o takovou osobu, která není ani vedena na úřadu právě a která nepobírá ani sociální dávky. Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že je to velmi problémový klient. Na druhý pohled však můžeme říci, že není jakýkoliv problém, aby peníze v daném segmentu získala i tato osoba.

Žádat mohou i osoby pobírající dávky

O jakou osobu jde? V tomto případě také o člověka bez práce, který je však přihlášený na úřadě práce. A zde je za něho nejenom placeno sociální a zdravotní pojištění, ale zde také pobírá konkrétní sociální dávky. Díky tomu jsou pro něho dostupná nejenom půjčka pro nezaměstnané do 15 minut, ale může si hravě žádat také o takový úvěr, který patří mezi běžné nebankovní půjčky. Tedy ve větší výši. V takovém případě je právě na jeho příspěvek od státu pohlíženo jako na určitý druh příjmu. A tak platí, že čím větší daný konkrétní příjem bude, tím samozřejmě pro danou osobu lépe.

Kdo dále je v seznamu možných žadatelů?

Výše jsme si zmapovali typického nezaměstnaného člověka, který si jistě aktivně hledá i práci. Na co bychom dále neměli zapomínat, to je rozhodně fakt, že o půjčky pro nezaměstnané bez registru si mohou požádat také další skupiny lidí. Pokud bychom měli být konkrétnější, je třeba říci, že to mohou být třeba lidé v invalidním, stejně jako starobním důchodu. Mohou to být ale i matky na mateřské dovolené, stejně jako studenti. I ty jsou skupiny, na které můžeme v určitém směru pohlížet jako na osoby, které jsou bez práce. A jsou tedy logicky také nezaměstnaní.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama