-

Bezpečnost nelze garantovat, dá se ovšem pojistit

Žijeme v době, která sice oproti těm předešlým vyniká z hlediska modernizace, na druhou stranu ovšem přináší také mnohem větší množství bezpečnostních rizik. Ty se vám bohužel nevyhnou ani doma, kde se paradoxně většinou cítíme naprosto nedotknutelně. Jak se případným potížím bránit? Jedinou ochranou před problémy budoucnosti je kvalitní prevence. Tu zajišťuje zejména pojištění domácnosti, s nímž se vám bude mnohem lépe usínat.

Proč se vyplatí pojistit si domácnost?

Můžete být nebývale opatrní a dávat si dobrý pozor na všechna bezpečnostní rizika, ale pravdou je, že pohromě někdy prostě a jednoduše zabránit nedokážete. Pokud vás potká katastrofa například v podobě požáru, povodní, vandalismu nebo krupobití, nezbývá než sledovat její ničivé následky. Pro takové případy je tu však alespoň pojištění Bezpečný domov Plus, díky němuž nebudete muset hradit výlohy spojené s opravami penězi z vlastních kapes. A určitě si živě zvládnete představit, k jakým cifrám by se škodná částka mohla vyhoupnout.

Pojistit si domácnost zvládne každý z pohodlí domova

Když lidé v dobách minulých zatoužili po pojištění domácnosti, museli se vydat do kamenné pobočky některé z pojišťoven. Kvůli tomu si brali propustky ze zaměstnání a v dlouhých frontách čekali třeba i několik hodin. Dnes už to ale neplatí. Internet přinesl do našich životů mnoho benefitů a jedním z nich je i možnost sjednat pojištění online. K tomu vám postačí pouze připojení k síti a pár minut volného času. Navíc se nemusíte ohlížet na pracovní dobu poboček, ty v online síti totiž nezavírají nikdy.

Proces vedoucí ke sjednání pojištění je naprosto jednoduchý. Stačí jen zadat pravdivé informace o sobě a své domácnosti, nechat si vypočítat pojistnou částku a následně se rozhodnout, zda o finanční produkt opravdu stojíte. To je mimochodem další plus oproti jednání s fyzickými osobami – nikdo vás totiž do uzavření smlouvy nebude přemlouvat.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama