-

Rychlé půjčky všem se zástavou nemovitosti

Chcete si vypůjčit větší finanční obnos? Společnosti poskytující tyto půjčky obvykle požadují komplikované dokazování bonity. Čím vyšší sumu si potřebujete půjčit, tím více bude poskytovatel obezřetnější. Jestli se můžete zaručit nemovitostí, půjčit si bude daleko jednodušší. Z tohoto důvodu se půjčky se zástavou nemovitostí těší takové oblibě.

O půjčkách se zástavou nemovitosti

Jednou ze všedních půjček se zástavou nemovitostí je hypotéka. Jedná se o půjčky účelové, které lze použít výhradně za účelem bydlení. Uchazečům je nabídnut přívětivý úrok. Hypotéky od bank jsou nejlacinější půjčky se zástavou nemovitostí. Ovšem striktně kontrolují uchazečovu bonitu a setkáte se často i se zamítnutím. 

Proto jsou mnohem přijatelnější hypotéky od nebankovních institucí. Berte však v potaz vyšší úroky než je tomu u produktů od bank. Jestli vás upoutaly pozitiva hypotéky, ovšem chcete si vypůjčit na arbitrární účely, poohlédněte se po hypotéce americké. Lze si půjčit menší část ze zastavené nemovitosti a má o trochu vyšší úrok, ovšem pořád se jedná o příznivý produkt, než třeba spotřebitelský úvěr. Můžeme se setkat se všelijakými půjčkami se zástavou nemovitostí. Jejich základním rysem je možnost půjčit si i celkem značné finanční částky a jistí nebankovní činitelé i v situaci, že jste uvedeni v registru dlužníků, nebo obecně není možné doložit velkou bonitu. 

Z toho důvodů většinou člověk vybere půjčku se zástavou nemovitostí, aby vyřešili své problémy s penězi v případě, že už nemají jinou možnost volby a jsou nuceni jednat v co nejkratším čase. Obvykle jde o násilnou aukci, exekuce apod. obtíže. Půjčky se zástavou nemovitostí jsou rozličné. Odlišují se tím, kolika % z hodnoty zastavené nemovitosti je vám půjčeno aj. parametry. Určité firmy také půjčí osobám, které nedisponují ručením vlastní nemovitosti, ovšem shodnou se s třetí stranou.

Výhody půjček se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti nabízejí pestrou škálu výhod. Hojné jsou zejména:

• snadná dostupnost: Obvykle není potřeba dokazovat, že jste způsobilí splácet – postačí zástava á garance.

• větší suma peněz: Mikropůjčky (půjčky na malý obnos peněz) jsou lehce dostupné, ovšem chcete-li obnos vyšších hodnot aniž byste předložili svou bonitu, pak to je obtíž. Právě proto existují půjčky se zástavou nemovitosti.

• snadné vyřízení: Snadná é sjednání (ideální v případě urgentnosti, ale i pro rychlé papírování.

• variabilita: Zvolit si můžete z nespočtu finančních produktů u spousty nebankovních společností, které pro vás budou to správnou volbou.

• online podání žádosti: Možnost předložit žádost o půjčky prostřednictvím online formuláře – šetří čas; srozumitelnost.

Nevýhody půjček se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti se svými klady mohou odlišovat. Je tedy vhodné mít se na pozoru, nezvolit si firmu, která vám předloží ne zcela kompetentní podmínky. Je také potřeba (tak jako u jiných půjček a úvěrů) si pečlivě promyslet, jestli je pro vás půjčka kapitálově přijatelná. V opačném případě by vám byla k ničemu, ba naopak by vás potopila na samé finanční dno. Je tedy vhodné zhodnotit všechny následky.

Poskytovatelé půjček se zástavou nemovitosti

Finanční trh nabízí nespočet půjček se zástavou nemovitosti. Lámete si hlavu, která je ta pravá? Podívejme se alespoň na 2 společnosti, které tento produkt poskytují.

Vitacredit

Česká firma Vitacredit má působnost v celé ČR. Poskytuje všelijaké spotřebitelské úvěry osobám fyzickým, podnikatelům i zákazníkům společnosti. Mají v nabídce půjčky se zástavou nemovitosti. Zvolit si lze z řady produktů. Díky Vitacredit si můžete půjčky stabilizovat a splátky zredukovat, vyřešit obtížné problémy s penězi (zejména aukce a exekuce). Vypůjčeno vám může být od částky 50 000 Kč do 2 mil. Kč. Přesná suma se odvíjí od nemovitosti, která je zastavena. Půjčku lze splácet až 120 měsíců a je bez registru.

Brio Czech

Česká nebankovní instituce byla založena r. 2011. Poskytuje půjčky se zástavou nemovitosti ve výši od 10 000 Kč do 200 mil. Kč. Vypůjčit si můžete až 70% tržní hodnoty ze zastavované nemovitosti. Zákazníci mají možnost splácet proměnlivě, vybírat okamžitě, finance na cokoliv, pomoc specialisty při řešení aukce či exekuce, stabilizace současných dluhů, hypotéky refinancovat aj. služby.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama