-

Vhodná nebankovní půjčka

Náš trh s úvěry je tak pestrý, že je někdy dost obtížné si vybrat. Vhodná nebankovní půjčka však na nikoho nečeká, musíte si ji najít sami. Ne vždy je rozhodující úrok, ne vždy můžete posuzovat výhodnost půjčky podle jednoho ukazatele. Důvodů, proč vzít nebo nevzít tu či onu nabídku je totiž podstatně více. Když už se ale pevně rozhodnete, je samotné sjednání otázkou maximálně několika málo minut.

Bez ručitele, bez plateb předem, zkrátka v pohodě

Vzhledem k tomu, že na nebankovním trhu s půjčkami byla, je a určitě i bude značná konkurence, jsou připravovány doslova měsíc od měsíce stále atraktivnější nabídky. Co bylo dříve zcela běžné, je dnes naštěstí už hodně dlouhou dobu mimo hru. Řeč je o poplatcích, které bylo někdy nutné dokonce uhradit předem. Odpadá také nutnost shánět ručitele, což je stále složitější – kdo by vlastně dnes dal za někoho jiného ruku do ohně, i kdyby to byl dobrý přítel? Ručit za statisícovou půjčku přeci nejde jen tak, drtivá většina lidí něco podobného samozřejmě odmítne.

Dnes už nemusíte hradit dopředu vůbec nic. Stejně tak je s půjčkou spojeno minimum administrativních formalit. Co dříve nešlo bez dlouhého papírování, to se dnes vejde na jeden jediný papír A4. Navíc je k dispozici i několik možností výplaty peněz. Rozhodněte se mezi klasickým převodem na účet v bance, ale také platbou v hotovosti od kurýra, který dojede až k vám domů. Další možností je i složenka, kterou nejčastěji využívají ti, kteří nemají svůj vlastní účet v některé z tuzemských bank.

Zajímavou nabídkou je třeba Kredito24

Co všechno obnáší nabídka od Kredito24? Pojďme si představit tuhle alternativu v několika základních bodech.

  • ·  Až patnáct tisíc korun v hotovosti (minimum pro půjčku je rovná tisícovka).
  • ·  Doba splatnosti až třicet kalendářních dnů. Můžete se však rozhodnout i pro dva dny či týden.
  • ·  Bezúčelová půjčka, můžete tedy peníze využít naprosto na cokoliv.
  • ·  Půjčit si můžete naprosto kdykoliv, půjčky totiž vyřizuje počítačový automat, jenž je v nepřetržitém provozu.

Navíc, vše zcela diskrétně, důvěrné informace se nedostanou ke třetí straně a nikdo z ulice nebude vědět, že si půjčujete peníze. Půjčka, jako je právě tato, se tedy zvažovat v době rodinné finanční krize zkrátka musí. Na trhu je široká nabídka, jistě si vyberete také!

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama