-

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Tesco nabízí lidem pestrý výběr zboží. Co dělat v případě, že nemáte dostatek financí koupit si to, co potřebujete? V takové situaci lze zužitkovat peněžních služeb Tesco. Oblibě se těší Tesco půjčka. Podívejme se na ni podrobněji a také na ostatní eventuality hrazení od Tesco.

Tesco

Společnost Tesco je prodejcem maloobchodním působícím na našem trhu od r. 1996. Jedná se o nejrozšířenější maloobchodní řetězce na celém světě. Svůj koncept přebírá od mateřské firmy z Velké Británie. V ČR se s Tescem střetnete díky četným obchodům, benzínových stanic i nákupních domů. 

Pod společnost Tesco spadá také franšízingový systém obchodů Žabka a od r. 2012 má také v nabídce internetový potravinový obchod. Prodejny Tesco mají tyto úrovně – hypermarket, supermarket, obchodní dům, malá prodejna (expres), hypermarket s konceptem „prodejna v prodejně“ (extra). Hlavní pojetí obchodu sumarizuje firmu do 2 hlavních hesel: „ Chováme s k ostatní tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám“ a „Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my.“

O Tesco půjčce

Tesco půjčka čili hotovostní půjčka je produkt, s kterým si lze zapůjčit taž 500 000 Kč pro jakékoli účely. S touto půjčkou není třeba mít ručitele a kladem je i okamžité vyřízení a jeho komfort (online žádost; telefonicky). 

Půjčka od Tesco je bez tax za sjednání a vedení + bezplatně mátě také splácení předčasně. Vyřídit půjčku online lze od výše 20 000 Kč do 150 000 Kč. Pokud chcete vyšší sumu, je nutné si půjčku vyřídit u kiosku s Tesco Finanční služby.

Při domlouvání půjčky Tesco si lze sjednat:

• odklad splátek – 4x během doby splácení odklad regulérní měsíční splátky

• změnu výše splátek – dle vašeho aktuálního finančního stavu.

• pojištění – ochrana před

Co vám Tesco ještě nabízí

Společnost Tesco vám také nabízí i jiné finanční produkty a služby, které se třeba zrovna vám hodí. Jedná se o:

Clubcard kreditní karta Premium

S kreditní kartou Clubcard Premium obdržíte vyšší počet bodů nejen za nákupy v Tescu, ale i u společníků systému Premium. Budete tedy nakupovat příznivě, rychle a snadno. S kreditní kartou Clubcard Premium lze obdržet také nákupy na splátky (bez navýšení).

Doplňkové služby ke kartě:

• splátkové programy – transfer peněz na váš bankovní účet; odlišit nákup na splátky.

• elektronické měsíční výpisy – zdarma na váš e–mail.

• SMS info -  povědomí o veškerém dění na vaší kartě.

• splácení bez obav – pojištění zneužití karty a výdajů = nulové starosti.

Spojení půjček

Velice vítanou eventualitou je spojení několika půjček v jednu – více financi do rozpočtu domácnosti. Žádné placení poplatků za sjednání, lze splatit všechno bez tax a uvítáte i jednoduché vyřízení, které je možné jen na bázi 2 dokladů totožnosti + smlouvy k půjčkám. 

Mimo to si lze zvolit i služby doplňkové pro nenadále životní momenty. I tedy máte možnost zužitkovat doplňkové služby splátky odložit, pozměnit výši splátek a pojistit se proti nezpůsobilosti splácet.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama