-

Flexi pojištění od Pojišťovny České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny nabízí produkt Flexi pojištění. Jedná se o životní pojištění. Zvažujete ho? Pojištění Flexi vás s největší probabilitou jistě uspokojí.

Krátce o Pojišťovně České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny prezentuje finanční instituci, která svou činnost v ČR započala v roce 1992 (v dané době pod jménem Živnostenská pojišťovna). Pojmenování Česká spořitelna nese od r. 1995.
Náleží do skupiny nejvýznačnějších českých pojišťoven. Patří pod vlivnou pojišťovací instituci Vienna Insurance Group. Pojišťovna České spořitelny sídlí v Pardubicích.

O Flexi pojištění

Pojištění Flexi prezentuje pojištění životní, které nabízí Pojišťovna České spořitelny. Jedná se o rodinné pojištění. V mezích 1 smlouvy si můžete založit pojištění až pro 2 dospělé osoby a 5 dětí. Snoubí klady vkládání a životního pojištění. Díl financí se situuje do fondů. Fond (finanční prostředky) se vybírají dle portfolia investic a upřednostňované investiční koncepci. Lze více hazardovat s vidinou vyššího výnosu, ovšem máte – li z nebezpečí strach, vyberte si tradiční koncepci.

Mimo běžného životního pojištění Flexi (objasněno dále) nabízí Pojišťovna České spořitelny životní pojištění Flexi – Junior a Kapitál, Úvěrové životní pojištění Hypotéka, Pojištění zákazníku ČS (penzijní instituce, pojistka pohřbu), Pojištění k úvěrům ČS.

Proč si sjednat Flexi pojištění

Pojištění Flexi má množství pozitiv, pro které si ho lidé rádi vybírají. Jistě uvítáte, že se jedná o pojištění rodinné. V rámci produktu lze propojovat a upravovat pojištění hrozby podle současného stavu. Určitá nebezpečí si lze za nižší hodnotu zregulovat jen na přesnou dobu.

Dalšími pozitivy jsou například uzamykání zisků (v rámci fondů neztratit již utržené), prémie za věrnost a za průběh bez ztrát, pojistná ochrana už od třetí podepsané smlouvy, úlevy na daních, pojištění nebezpečných sportů na 30 dní/rok (zdarma), plnění dvojnásob při smrtelném zranění způsobeném dopravní nehodou. Kladem je také to, že pojištění Flexi řídíte online – nonstop přehled.

Pojistná rizika v rámci Flexi pojištění

Díky pojištění Flexi si sami smíte určit hrozby, u kterých požadujete pojistku. Náleží sem:

- pojistka úmrtí z kterýkoli důsledků a dožití (vyplácí se mimo řízení o dědictví).

- pojistka úmrtí díky zranění (dopravní nehoda – 2x vyšší suma z dohodnuté pojistné sumy).

- pojistka permanentních následků zranění (pojišťovna realizuje od 0.5% nebo 10% permanentní tělesné škody).

- pojistka denní rekompenzace za období léčby zranění (min. 8 dnů).

- pojistka nezpůsobilosti pracovat kvůli onemocnění (každý den pracovní nezpůsobilosti platí pojišťovna dohodnutou sumu; rozmanité druhy přetrvání neschopnosti pracovat).

- pojistka na hospitalizaci (každý započatý den; 2 formy – kvůli onemocnění nebo zranění).

- pojistka na velice závažné nemoci (základní a celková varianta).

- další pojistky – pojištění dlouhodobé péče či invalidity s výplatou pojistné sumy (jednorázově, doživotní rentou), pojištění doživotní peněžní renty, pojištění peněžní hodnoty, pojistné krytí a pojištění zproštění od plecní pojistného.

Způsoby platby pojistného

Sjednáte – li si pojištění Flexi, lze ho platit několika postupy:

- e-faktura: Naleznete v uplatnění internetového bankovnictví Servis 24. Jen si musíte zpřístupnit služby e – faktura. Veškeré info máte na stejném místě (internetovém bankovnictví), kde také dostanete varování o platbě pomocí SMS nebo e – mailem (nezapomenete tak na platby). Proces aplikace služby není složitý.

- inkaso z účtu: U své banky si aktivujte placení inkasem ú bankovního účtu a není třeba cokoli hlídat (odeslaná platba). Pomocí toho nemusíte na poštu a vyhnete se i nemalým poplatkům. Předem si ale u banky nechte prověřit max. výši přípustných inkasních plateb a jejich časovou éru.

- SIPO: Nemáte – li tuto službu, zažádejte si na některé pobočce České pošty o spojovací číslo. Nebo pouze nahlásíte úpravu postupu placení a vaše spojovací číslo.

- jiné způsoby – trvalý příkaz, převod z účtu, poštovní poukázka.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama