-

Půjčení peněz od soukromníka, lze zde, ale jako poslední možnost

Mnoho lidí se domnívá, že potřebuje půjčku od soukromníka. Vzali si půjčku, mnohdy ne vlastní vinou se opozdili se splátkou, dostali se do registru. A v nejednom případě následovala i exekuce. A nyní jsou jim nové žádosti zamítány a připadá jim, že jim nikdo nepůjčí. A jediné východisko vidí v půjčce od soukromníka. Což ovšem v majoritní většině případů nemusí být vůbec pravda. Peníze lze stále získat v nebankovním sektoru. I přes opožděné splátky. I přes zápis v . A dokonce i přes exekuce. Webová stránky zmíněná níže v článku dokonce nabízí i půjčky pro lidi, kteří mají až šest exekucí. Až šest exekucí a na dané stránce si lze vyhledat půjčku, která vám bude schválena. A nemusíte jednat se soukromými osobami.

První banky, druhé nebankovní společnosti

První by měla být na řadě vaše domovská banka, u které máte veden svůj osobní účet. Což samozřejmě odpadá, jinak by jste nehledali půjčku od soukromníka. Druhé na řadě jsou nebankovní půjčky.

Nejlepším řešením je si všechny nabídky porovnat. Samozřejmě ne vyhledáváním každé existující společnosti a vyhledáním jejich podmínek. To již někdo udělal za nás. Pouze podívejte na toto porovnání půjček od nebankovních společností a zjistěte, která společnost vám nabízí peníze, za jakých podmínek a jaké jsou vlastnosti jednotlivých produktů.

Pravděpodobně soukromníka nepotřebujete

Nejčastější odpovědí ovšem je - u nebankovních jsem již zkoušel/a žádat, ale všichni mě zamítli. Což není ve většině případů pravda. Lidé použijí internetový vyhledávač a vyzkoušejí podat žádost u prvních 3 - 6 firem. Ty jsou jim zamítnuty. A dojdou k názoru, že jsou zamítnuti všude. Je nutné se ovšem podívat, kdo je zamítl. Jedná se o největší české poskytovatele, kteří se nacházejí na prvních místech vyhledávání a své zákazníky si vybírají. A jen tak někoho neschválí - vyžadují příjem ze zaměstnání, ideálně žádný zápis v registru a mnohé další podmínky, které jsou velmi podobné bankovním společnostem.

Pokud se ovšem podíváme na menší nebankovní poskytovatele záhy zjistíme, že jejich podmínky jsou mnohem snadnější. Na českém trhu je více než 100 poskytovatelů - lidé ovšem vyzkoušejí 5 největších. Jsou zamítnuti. A následně dojdou k závěru, že jediným řešením je půjčka od soukromníka. Opak je pravdou - řešením je výše zmíněný odkaz, který porovnává i malé poskytovatele. Udělat si celkové srovnání a požádat u firem.

Peníze od soukromníka jako poslední možnost

Samozřejmě může nastat situace, kdy skutečně absolutně nikdo nepůjčí. A jediným východiskem je hledat soukromé peníze. Jak v takovém případě postupovat? Nabízejí se dvě hlavní možnosti.

První možností je soukromá inzerce půjček. Žadatelé si zde zakládají své vlastní poptávky. Poskytovatelé zde vkládají své nabídky. Záleží, kterou cestu preferujete. Můžete svoji situaci popsat, požádat o specifickou sumu, nabídnout podmínky. A počkat, než se vám soukromá osoba ozve a nabídne pomoc. Nebo můžete inzerci procházet a číst konkrétní nabídky. Jakmile naleznete takovou, u které splníte požadavky a zároveň i vyhovuje vám, může na ni zareagovat.

Druhou možností je poptav se v diskusi. Mnoho lidí bylo v podobné situaci, v jaké jste momentálně vy. V diskusi sdílejí své tipy a řešení, jak se ze situace dostali. Kam se obrátili, kde nalezli poskytovatele a kdo jim půjčil. Můžete založit své vlastní téma a počkat na zkušenosti ostatních. Nebo se můžete připojit do jednoho z již založených témat.

Máte zájem o soukromou inzerci a diskusi? Obě naleznete na stránce https://www.nebankovky.cz/. V menu lze vybrat buď inzerci půjček zdarma nebo diskusní fórum o nebankovních nabídkách.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama