-

Nebankovní půjčka vs. Zonky půjčka – která je lepší

Nebankovní půjčování peněz má pestrou paletu výhod pro každého. Velmi důležitá je tu rychlost dodání financí na bankovní účet, která prostě nemá žádnou dostupnou konkurenci. Peníze budete mít na účtu velmi brzy, pravděpodobně ještě dnes – a možná, že už během pár minut. Záleží, jak rychle nebankovní společnost vyhodnotí žádost, okamžitě poté se totiž mohou finance poslat do vaší banky.

Cofidis je už prověřená léty působení v ČR

Cofidis půjčka je něco, co už Češi dobře znají. I to se dá říci o tomto původně francouzském poskytovateli dlouhodobých úvěrů. Vždyť právě zde si za výhodných podmínek lze sjednat půjčku až do výše půl milionu korun při slibných úrokových sazbách a požádat o peníze mohou společně i novomanželé. Taková půjčka pak bude oceněna úrokem těsně pod hranicí šesti procentních bodů – a něco takového je na nebankovním trhu s úvěry hodně nevídanou záležitostí.

Máte navíc možnost pojištění – ztráta práce, pracovní neschopnost, úmrtí, možné je bohužel všechno a je třeba připravenosti. Předčasné splacení bude zcela bez sankcí, peníze můžete mít na svém bankovním účtu už do dvou pracovních dnů od podání žádosti. Vyřízení je tedy vskutku bleskové, to je prostě bez debat.

Velmi zajímavé může být i půjčit si na Zonky

Takzvaná Zonky půjčka je půjčkou od lidí, doslova a do písmene. Co že to vlastně přesně znamená?

·  Nepůjčujete si od žádného zprostředkovatele, ale přímo od konkrétních lidí, kteří se rozhodli tímto stylem investovat své úspory.

·  20 – 300 tisíc korun až na dobu sedmi let. Úroková sazba začíná těsně pod hranicí čtyř procentních bodů.

·  Půjčit si můžete na cokoliv, Zonky půjčka je stoprocentně bezúčelová, důvod prostě nemusíte uvádět a zdlouhavě vysvětlovat.

·  Předčasné splacení úvěru bez jakýchkoliv pokut. Ke schválení půjčky je třeba jen málo – plnoletost, pravidelný příjem a trvalý pobyt na území ČR.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama