-

Srovnání nejvýhodnějších půjček

Vybrat si správnou půjčku bývá někdy opravdovým oříškem. A to jednak proto, že je jich na trhu opravdu mnoho a jednak proto, že občas se můžou pod skvělými půjčkami skrývat například další poplatky. Pojďte se s námi podívat na ty nejvýhodnější půjčky na našem trhu.

Nejoblíbenější půjčky

Zonky

Nebankovní společnost zonky je na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získala velkou oblibu. Je to především zásluhou toho, že nabízí nejnižší úrok ve světě půjček, a to 2,99 %. Půjčka od zonky se dá vyřídit kompletně online a peníze mohou být na vašem účtu už do pěti minut.

Jejich web je přehledný a můžete si jej stáhnout i do telefonu jako aplikaci. Níže na stránce si můžete spočítat svoji online půjčku. Stačí jen zadat, kolik byste si chtěli půjčit a dokonce, kolik můžete splácet. Zonky vám pak vypočítá, jak dlouho budete půjčku splácet a kolik ve finále zaplatíte. To znamená žádné skryté poplatky ani nic podobného.

Půjčit si od této nebankovní společnosti můžete prakticky na všechno, třeba na bydlení, refinancování či konsolidaci půjček. Na vaši půjčku se skládají obyčejní lidé. A aby nebyly ohroženy jejich peníze, Zonky nepůjčuje lidem s exekucí či insolvencí.

Nejoblíbenější půjčkou od Zonky je úvěr s rozsahem 20 000 – 750 000 Kč s úrokem od 2,99 %. Splácení je nastaveno od jednoho roku do sedmi let. To záleží na výši půjčky.

Zaplo

Také stránky zapla jsou velmi přehledné. Hned na hlavní stránce jsou důležité informace spolu s kalkulačkou půjčky. Zaplo nabízí první půjčku do 16 000 Kč zdarma na 30 dní, a to s úrokem a RPSN 0 %. To je však zároveň podmínkou. První půjčka od zapla nesmí přesáhnout tuto částku. Pokud si ale od této nebankovní společnosti půjčujete podruhé, pak už si můžete půjčit až 30 000 Kč. U tohoto úvěru je pak úrok započítáván a stejně tak i RPSN.

Zaplo půjčka nabízí také několik výhod. Například rychlé vyřízení úvěru, půjčku i v hotovosti a co je hlavní, žádné další skryté poplatky. Vyřízení půjčky probíhá ve dvou krocích. Prvním je zažádání, kde vyplníte žádost, a společnost vám odpoví během několika minut. Druhým je pak už samotné získání peněz, a to do 15 minut od schválení. Peníze si můžete vyzvednout i v některé z prodejen GECO.

Jistá půjčka – spolehlivý agregátor půjček

Jistá půjčka funguje tak, že vyplníte krátkou žádost, ve které oslovíte více poskytovatelů půjček, mezi kterými si pak můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Získáte tak tu nejvýhodnější půjčku. Jediné, co po vás žádost chce, je vyplnění výše půjčky a poté zaškrtnete, zda chcete půjčku splatit najednou do 45 dnů, nebo si ji rozložíte do měsíčních splátek. Pak už jen vyplníte základní údaje a trvalé bydliště.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama