-

Pronikněte do tajů e-mailingu a podmaňte si jeden z nejsilnějších marketingových nástrojů!

Vyzkoušet se má prý úplně všechno. No, my si to nemyslíme. Některé věci je určitě lepší nechat bez povšimnutí, nicméně o e-mailingu to rozhodně neplatí. Pokud jste s účinnou marketingovou metodou doposud pouze koketovali, ale nikdy ji nevzali za svou, máte nejvyšší čas na nápravu. Prozradíme vám základní informace a navrch několik tipů, jak z kampaní vytěžit co nejvíce.

E-mail marketing není populární pro nic za nic. Firmy, které e-mailing aktivně využívají, vyzdvihují vysokou návratnost a velmi nízké náklady. Tím však výhody daného nástroje nekončí. Za zmínku stojí relativně jednoduchý koncept (navrhnout efektivní kampaň není příliš složité) a snadné měření výkonnosti.

Máte e-maily komu rozeslat?

E-mailingová kampaň bude úspěšná pouze za předpokladu, že splníte tři základní podmínky:

  1. navrhnete konverzní obchodní sdělení,
  2. vyladíte technickou stránku (e-maily se musí správně zobrazovat na různých zařízeních atd.),
  3. rozešlete e-maily co největšímu počtu klientů.

Realizaci e-mailingové kampaně předchází sbírání e-mailů a současně souhlasů se zpracováním k marketingovým účelům. Kontakty získáte například výzvou k odběru novinek (pole k registraci umístěte na viditelné místo na svém webu), případně výměnou za stažení ebooku.

Správu e-mailové kampaně vám výrazně usnadní CRM

Chcete z e-malingu vytěžit maximum? Pořiďte si sofistikovaný nástroj, pomocí kterého dostanete do kampaně vhodné e-mailové adresy z databáze a následně vytvoříte konverzní šablonu. Správnou volbou je eWay-CRM – český CRM systém, jenž využijete také jako software pro řízení projektů.

Platforma eWay-CRM umožňuje hromadné rozesílání e-mailů, jejich testování i testování spamových filtrů před odesláním. Velkou výhodou (oproti běžným e-mailovým klientům) je možnost propojení s Google Analytics a následné vyhodnocování úspěšnosti na základě důležitých metrik. Stáhněte s CRM systém zdarma ve verzi Premium na 30 dní a posuďte sami.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama