-

Oddlužení fyzické osoby

Dluhy straší leckoho a někdo je dokonce krůček od dluhové pasti, ze které je jen velmi obtížné cesty zpět. Naštěstí je tu ale možnost oddlužení fyzické osoby, záchranná ruka, která se prostě neodmítá. Exekutor je totiž poslední možná varianta, stále lze něco dělat a aktivně spolupracovat s věřiteli. Oddlužení je jednou z alternativ, které jsou hodně vyhledávané, a s trochou snahy může jít touto cestou prakticky každý dlužník.

Insolvenční návrh do dvou dnů

Na to, abyste požádali příslušný krajský soud o oddlužení, budete potřebovat insolvenční návrh. Jde o poměrně složitý právní dokument a vyplatí se proto spolupráce s odborníky. Pokud to bude potřeba, tento návrh bude zpracován během následujících osmačtyřiceti hodin, a to včetně úvodní konzultace a probrání problematiky skrz naskrz. Jasně definovaná odměna a garance vrácení peněz v případě neúspěchu, to jsou jistoty, na které se s námi můžete opravdu spolehnout. Platby předem? Ne, to nepřipadá vůbec v úvahu. Nic podobného nečekejte!

Společné oddlužení manželů je také jednou z možností, jak ochránit svůj majetek před exekucí a s životním partnerem se zbavit krůček po krůčku finančních problémů. Jaké podmínky vlastně potřebujete splnit, aby Vám byla tato možnost přiznána? Tak především, mít dluhy alespoň třicet dnů po splatnosti a prokazatelně nebýt schopni je v dohledné době splatit. Poté je třeba, abyste měli nejméně dva různé věřitele a během pětiletého období, kdy Vám zbyde k živobytí jen minimální mzda, zaplatili alespoň třetinu ze stávajícího dluhu (úhrnem). A to je vlastně všechno…

Poradíme a posloužíme, bez obav!

Portál půjčka.co je tu proto, aby Vám poradil v nouzi. Nezávazná kalkulace na úvod a pak můžeme začít vše společně řešit. Máte dluhy, které takříkajíc už přerostly  přes hlavu a vyžadují akutní řešení? Během krátké chvíle budete mít jistotu, že se s námi nespálíte. Přes internet se domluví nezávazná schůzka a oddlužení může být brzy realitou. Stačí pak jen zatnout zuby a splácet, na konci tunelu teď již svítí světlo, které nikdo předtím nečekal, takže hurá do toho!

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama