-

Půjčka pro studenty překvapí svou jednoduchostí

Podmínky spojené s úvěrovými produkty se neustále zjednodušují. I to je ten důvod, proč jsou stále tak lákavé. Dobrým příkladem jsou půjčky pro studenty. Jak ukazuje samotný název, jsou určené především lidem, kteří aktuálně studují na střední, ale i vysoké škole. S tím souvisí to, že příjem mají jenom z několika nárazových brigád. I z toho důvodu nejsou v rámci schvalování žádosti nijak složitě ověřováni. Peníze tak mohou získat i bez toho, aby výši svého příjmu doložili. To se pozitivně projeví hlavně na rychlosti, s jakou je tento úvěrový produkt sjednán.

Nehledí se ani do finanční minulosti

Do registrů se dnes nedostaneme jenom proto, že máme problém s některou z našich půjček. Jsou to především nebankovní registry, kam se můžeme dostat třeba ni z toho důvodu, že nezaplatíme paušál za telefon. A to u studentů nemusí být nic jiného. Pokud si následně žádají o půjčku, u které jsou registry kontrolovány, může to být problém. Naštěstí půjčka pro studenty bez příjmu nic z toho nekontroluje. To je dobrá zpráva pro každého, kdo chce získat peníze bez toho, že by musel vysvětlovat, proč v minulosti konkrétní paušál třeba nezaplatil.

Peníze lze využít na cokoliv

Na současném trhu je studentských půjček tolik, že o nich můžeme hravě říci, že si nelze nevybrat. Především banky nabízejí ty účelové, které skutečně musí být použity v souvislosti s naším studiem. Jsou ale i úvěrové produkty, které můžeme označit jako neúčelové. Takové půjčky pro studenty bez příjmu lze využít skutečně na cokoliv. Lze si za ně třeba koupit nový telefon, oblečení, nebo cokoliv jiného. Připomeňme, že právy ty jsou mnohdy dostupné především v nebankovním segmentu, který se na nabídku neúčelových úvěrových produktů soustředí primárně. A to ať už jsme osoba pracující, podnikající, nebo jsme právě osobou, kterou můžeme označit jako student.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama