-

Půjčka Essox

Potřebujete si půjčit peníze, a proto si vybíráte z nabídky půjček, ale pořád nevíte, která služba bude právě pro vás ta nejlepší? Celkem známá a populární je Essox půjčka. V následujících řádcích se o ní dozvíte více informací.

O společnosti ESSOX

ESSOX s.r.o. představuje významnou nebankovní společnost, jež v ČR nabízí peněžní produkty. Patří pod skupinu Komerční banky a tvoří součást mezinárodní finanční skupiny Société Générale.

Zmíněný poskytovatel má u nás již svou tradici. Působí tu od roku 1993. Pod skupinou Komerční banky figuruje od roku 2004. V tomto roce došlo ke spojení společností ESSOX LEASING, a.s. a Franfinance Consumer Credit.

Nebankovní instituce je členem celé řady nejrůznějších asociací, zejména České leasingové a finanční asociace, SOLUS, Nebankovního registru klientských informací, Bankovního registru klientských informací a Asociace pro elektronickou komerci.

Společnost ESSOX se zabývá hlavně poskytováním základních finančních služeb (nákupy na splátky, účelové i neúčelové půjčky, kreditní karty). Dále také nabízí financování technologií pro obchodní partnery a financování skladů partnerů. Samozřejmě poskytuje i pojištění.

Essox půjčka

Essox půjčka označuje peněžní produkt, který bude nejspíše vyhovovat i vašim potřebám. Jedná se o hotovostní neúčelovou půjčku, z níž se dá platit úplně cokoliv. Pomocí ní si lze půjčit částku od 15 000 do 200 000 Kč, a to na dobu 6 - 84 měsíců, sjednat si ji mohou fyzické osoby, nepodnikatelé ale i podnikatelé.

U půjčky oceníte převážně to, že se neplatí žádný poplatek za její vyřízení, nepojí se s žádnými měsíčními poplatky a má pojištění schopnosti splácet úvěr zcela zadarmo.

Abyste půjčku skutečně získali, je zapotřebí pouze dva doklady totožnosti a potvrzení vašich příjmů.

Další produkty společnosti Essox

Mimo Essox půjčky poskytuje společnost také další služby. Patří k nim:

Financování automobilů

Díky této variantě si můžete prostřednictvím firmy Essox pořídit nové nebo ojeté auto do maximálního stáří 11 let. Lze si vybrat úvěr či leasing. Sami si již rozhodněte, co je pro vás to pravé ořechové.

Financování automobilu společností Essox vám poskytne až 100% ceny vozu. Splácení trvá v rozmezí 12 až 84 měsíců. Jako výhody uvádíme možnost jednoduchého vyřízení výhodného pojištění, rychlé sjednání, záruka stálé výše splátek a možnost kdykoliv úvěr zaplatit předčasně.
Pro uzavření smlouvy o financování automobilu stačí doložit platný občanský, řidičský průkaz, hlavní pracovní poměr a případně ještě další informace. Jestliže pracujete pod nějakou firmou anebo jako OSVČ, musíte mít navíc živnostenský list a činnost minimálně 3 měsíce, u právnické osoby pak jeden rok.

Financování zboží a služeb

Tento produkt je stanoven na financování zboží a služeb v hodnotě od 20 000 do 200 0000 Kč, a to až ze 100 % pořizovací ceny. Zakoupit si můžete elektroniku, spotřebiče, nábytek, zahradní techniku, zájezdy a spoustu jiných věcí. Doba splatnosti je poté od 3 do 72 měsíců.

K uzavření smlouvy vám postačí dva doklady totožnosti. Úvěr můžete předčasně splatit, dále vám společnost zaručuje neměnnou výši splátky a pochopitelně neplatíte ani žádné poplatky.

Kreditní karty

Společnost Essox vám nabízí kreditní kartu Bonus Futuro. Je určena pro vybrané klienty této společnosti. Díky ní se dají bez úroku čerpat peníze navíc, minimálně tehdy, kdy finanční sumu včas splatíte. Bezúročně období trvá až 40 dní.

Velikou výhodou je, že po každé uskutečněné transakci touhle kartou dostanete zdarma SMS zprávu, z toho důvodu máte neustálý přehled. Za vedení účtu platíte v případě, že konkrétní měsíc kartu použijete.

Kreditní kartu můžete využívat také v zahraničí a pravděpodobně budete mít radost z toho, že si lze převést finance z karty na běžný účet. Součástí karty je i pojištění schopnosti splácet. 

Ochraňuje vás i v případě, že ztratíte práci. Zvolit si můžete přirozeně i z doplňkových pojištění.

Pojištění

Pojištění společnosti nabízí k nákupu na splátky, financování nového nebo ojetého automobilu, k půjčce i ke kreditní kartě.

Essox poskytuje služby:

• smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla: Jedná se o povinnou službu, kterou musí mít každý majitel automobilu.

• havarijní pojištění: Určeno ke krytí škod na vlastním vozidle, pokud dojde k dopravní nehodě. Týká se i dalších způsobů poškození auta, např. vandalismus nebo živelné pohromy.

• pojištění schopnosti splácet splátky: Chrání klienta před neočekávanými životními událostmi, jež mohou zapříčinit peněžní komplikace. Jde zejména o dlouhodobou pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, invaliditu anebo úmrtí.

• doplňkové pojištění kreditních karet: Nabízí se v podobě Super Vega a Vega. Vega obsahuje pojištění nákupu za nejnižší cenu s nabídkou vykompenzování eventuálního rozdílu, pojištění bezpečné dopravy pořízeného zboží domů, pojištění zakoupení zboží v případě vloupání či násilného přepadení. S Vega obdržíte finanční náhradu, jestliže dojde ke krádeži nebo zneužití mobilního telefonu. Dále získáte peníze zpátky při odcizení kreditní karty, peněžitou náhradu za zcizené klíče anebo osobní doklady a zaplacena vám bude i hotovost z bankomatu, jež někdo ukradl či jste ji vy ztratili.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama