-

Finanční produkty a služby ING

Ing banka je evropskou institucí spravující peníze po celé evropě, jedná se o stabilní banku, se kterou můžete zhodnocovat, půjčovat a nebo ji můžete používat jako normální banku. ING mimo bankovní služby nabízí i životní pojištění, které vaší rodinu ochrání proti bankrotu nebo neschopnosti pracovat a živit se. Dále nabízí penzijní produkty, abyste mohli zhodnocovat peníze na stáří, které se určitě hodí, abyste mohli jet ve staří na pěknou dovolenou. ING banka nabízí na spořícím účtu výhodný úrok až 0.80 procent, ale pouze do jednoho milionu korun, pak vám úrok spadne na 0.60 procent, což už je o něco horší.

Ing banka nemá žádné poplatky, takže neplatíte nic co byste nechtěli, ani za zřízení, správu a nebo zrušení účtu. Peníze máte s ING bankou kdykoliv k dispozici ať jste kdekoliv, buď prostřednictvím internet bankingu, nebo s pomocí platebních karet, které jsou taky zdarma k účtu. Je jedno jestli si budete ukládat peníze postupně nebo najednou, u Ing nebudete platit za vklad nic, proč taky, když si banka může pomoci vašich peněz vydělat peníze další. Ing konto má výborný internet banking, je jednoduchý a přehledný i pro starší lidi, kteří nemají takovou zkušenost a internetem a počítači. Pokud jste aktivní klient, dostáváte odměny.

Založení ING konta je vcelku jednoduché a podobné jako u jiných moderních bank. Konto si můžete založit buď online z pohodlí vlastního domova za pouhých 5 minut, bez zbytečného papírování, nebo můžete zajít osobně na pobočku a podepsat smlouvu tam, případně se dotázat na nejasnosti, které by vás zajímaly a nemůžete na ně najít odpověď. Pokud i doma při online zakládání účtu narazíte na problém, stačí zavolat na infolinku a tam vám bez problému poradí s každou maličkosti a k plné spokojenosti na obou stranách, hlavně té vaší. Pokud na založení účtu nespěcháte a máte nějaké jiné dotazy, můžete se obrátit na emailovou podporu pro nové zákazníky.

ING banka nabízí i termínované vklady pro nové a stávající zákazníky. Jako každý jiný bankovní hráč i ING musí držet krok s úrokovou sazbou a výnosy. Proto ING banka nabízí garantovanou úrokovou sazbu, která je vhodná zejména v nejisté době, kdy nevíme jak profitabilní bude příští rok. Zde je samozřejmostí, že neplatíte žádné poplatky za vedení, nebo vytvoření termínovaného účtu. Výnos budete vědět dopředu, protože díky stejným úrokům si to můžete snadno spočítat, akorát zaleží kolik peněz do startu vložíte a zdali budete dále přispívat na termínovaný vklad nebo ne. Toto zhodnocování financí je velmi bezpečné ale máte zde malý výnos financí.

Co už je u ING banky zajímavější jsou jejich podílové fondy, ty už umí zhodnotit peníze v lepších procentech, než nějaké obyčejné termínované vklady a spoření, nebo nedej bůh standardní účty, kde nemáte ani procento ročního zhodnocení. Investování s ING je jako investovat se silným partnerem na trhu, který ví, co dělá. Hlavní výhod y ING fondu jsou, zajímavé zhodnocení, které se pohybuje až v několika procentech bodech, zhruba kolem pěti až sedmnácti procenty. Investované peníze jsou kdykoliv k dispozici a můžete s nimi platit, vybírat je, nebo naopak si na účet posílat další peníze a zhodnocovat své prostředky více a více. Do fondů lze investovat už od 500 korun měsíčně, ale je lepší si přispívat alespoň dva tisíce korun, aby to bylo z budoucího hlediska zajímavé.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama