-

Bezúročné nebankovní půjčky ihned

Bankovní a nebankovní instituce poskytují půjčky s různými výhodami. Odlišné jsou od sebe taxou za úroky a kompletním RPSN. Která společnost vám poskytne tu nejlepší půjčku? Zaměřte pozornost na půjčku bezúročnou, která je poskytována bez poplatků.

Vyzkoušejte si půjčku zdarma

Úvěry pracují na základě půjčení financí dlužníkovi, který vám je po smluveném časovém intervalu navrátí (formou splátek; naráz) dohromady s úrokem (domluvený předem).

Není nutné platit úroky, pokud si zvolíte náležitou půjčku bezúročnou. Počet institucí nabízejících tento typ půjčky stále narůstá. Co z toho všeho plyne poskytovateli půjčky? Jedná se o firmy, které poskytují pouze první půjčku bezplatně. Zákazníci mají možnost otestovat funkčnost jejich úvěru, a pokud jsou uspokojeni, lze se k ní soustavně navracet (v případě jakékoliv nutnosti), avšak ne podmínečně. Sami za sebe si určíte, zda vám daný úvěr sedí nebo ne.

Zejména instituce specializující se na poskytování půjček menších a na krátkou dobu, mají ve své nabídce první půjčku zdarma. Identické jsou také v tom, že jste absolutně osvobozeni od platby úroků. U ostatních půjček je namísto úroků tzv. fixní poplatek. Zásluhou toho jsou půjčky transparentnější.

Poskytovatelé bezúročných půjček

U prvního produktu je nabídka půjček bezúročných neustále navyšována. Kdo z poskytovatelů vám nabídce první půjčku bezúročnou? Podívejme se na několik z nich.

Ferratum

Jde o dceřinou instituci patřící pod kolektiv Ferratum Group pocházející z Finska a v dnešní době nabízí půjčky ve mnoha zemích Evropy i mimo ni.

Půjčka Ferratum se pohybuje od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti 7 dní – 45 dní (lze až 3x prodloužit).

Půjčka se vyřizuje online cestou a odsouhlasena je přibližně do 10 min. a není nutný ručitel ani doložení vašich příjmů.

První bezúročnou půjčku poskytuje Ferratum u úvěrů na 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč (max. na 15 dní).

CreditON

CreditOn společnost nabízí první půjčku zdarma na sumu od 100 Kč do 4000 Kč. Kompletně společnost poskytuje úvěry do 20 000 Kč max. na 1 měsíc. Sídlem společnosti je Lotyšsko (mezinárodní instituce). Půjčka je schválena do 30 min. – ideální pro náhle peněžní problémy.

Pro získání úvěru U CreditON je nutné být občanem ČR, dovršení 18. let, aktivní připojení mobilní sítě, účet u české banky a soustavný příjem za měsíc (i ve formě brigády).

Kredito24

Kredito24 půjčka vám nabízí bezúročný úvěr do částky 4500 Kč se splátkou do 7 dní.

Kompletně tento produkt dovoluje vypůjčit si až 12 500 Kč na 30 dní. Jedná se o českou firmu založenou v Německu. Společnost Kreditech SSL Holding GmbH je její mateřskou firmou.

Sjednání půjčky trvá několik málo minut a to pomocí automatizovanému systému pro vyřizování formulářů.

Úvěry jsou bez utajených poplatků a jsou transparentní. Všechno je 100% online a nejsou nutná jakákoliv potvrzení. Instituce má své internetové stránky, které jsou hodnotně zajištěny.

Zaplo půjčka

První půjčka u Zaplo je bezúročná a to od 500 Kč do 5000 Kč (v situaci, kdy obnos řádně a v daném termínu splatíte).
Kompletně si lze se Zaplo úvěrem vypůjčit až 12 500 Kč (splatnost 1 – 30 dnů + lze prodloužit). Úvěr nepožaduje předložení mzdy ani ručitele. Jedná se o společnost poskytující své peněžní produkty i v jiných zemích Evropy a slibuje rozvážné půjčování.

Perfect Money

Půjčka bez úroků od Perfect Money je do 3000 Kč bezplatná. Lze si vypůjčit vcelku do výše 5000 Kč (7, 14, 21 dní).

Ke sjednání úvěry není nutná zástava, ručení majetkem ani doložení příjmů. Úvěr je dán skoro komukoliv, kdo má české občanství a je plnoletý. Pro vyřízení půjčky potřebujete jen průkaz totožnosti. Jestli firmu doporučíte někomu dalšímu a tato osoba si u ní také vypůjčí, obdržíte za doporučení peněžní provizi.

Via SMS

Také u společnosti Via SMS je první půjčka do 1000 Kč bezplatná (s dobou návratnosti 15 dní). V ostatních případech si lze půjčit do výše 12 000 Kč po dobu 1 dne až 1 měsíce. Finanční produkt je také určen ženám na mateřské dovolené, lidem bez zaměstnání a ostatním uchazečům, kterým by nepůjčila nejen banka, ale ani další instituce.

Ke sjednání Via SMS úvěru je potřeba vlastnit mobilní telefon a mít zřízen bankovní účet. Pokud si chcete půjčit pouze obnos do výše 4 999 Kč, není nutné dokládat občanský průkaz. Jakmile je suma překročena, sepisuje se úvěrová smlouva. Půjčka je sjednána a schválena během několika minut.

NetCredit

Společnost NetCredit také poskytuje první půjčku bezúročnou. Vcelku si lze vypůjčit do výše 12 000 Kč max. na 30 dní a úvěr je sjednán během pár minut.

Jedná se o okamžitý úvěr bez dokumentace a zajištění. Ideální je pro dospělé osoby mající českou národnost trvale žijící na území ČR. Ostatní podmínky je zřízení je účet u české banky, aktivní připojení k mobilní síti, bez exekuce, stálý pracovní příjem a žadatel nesmí být ani uchazečem o oddlužení. Jelikož se půjčka sjednává online, není nutné předkládat určité doklady. Je nutné ovšem mít e – mail, internetové připojení a bankovní účet vedený u banky ČR.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama