-

Kdo je připraven, není překvapen a může z toho těžit!

Pandemie nového typu koronaviru způsobujícího nemoc COVID-19 nepříjemně ovlivnila životy snad většiny z nás. Lidé se ve velkých počtech ocitli bez zaměstnání a firmám se výrazně snížily příjmy, protože jednoduše není, kdo by jejich produkty nebo služby objednával. Jedná se o krizovou situaci, kterou naše generace nepamatuje.

Na druhou stranu se však i toto dá proměnit ve výhodu. Svět se totiž rychle mění a pokud jednotlivé společnosti nezaspí, mohou z návratu do starých kolejí vytěžit maximum. K tomu samozřejmě dopomůže utužování kolektivu a také vzdělávání zaměstnanců. Jak? Formou konference.

Konference vás může nakopnout k lepším výsledkům

Ačkoli je v současné době hromadné shlukování osob zakázáno, je vcelku jasné, že taková bezpečnostní opatření nemohou vydržet věčně. V momentě, kdy dojde k jejich postupnému rozvolňování, byste jako majitel společnosti neměli usnout na vavřínech. Nová doba vyžaduje zásadní změnu vnímání obchodní branže a i jednotlivých oborů jako takových. Jak inovativní myšlenky přenést do praxe? Stačí zajistit pronájem konferenčních prostor a všem zaměstnancům zábavnou formou vysvětlit, co se od nich bude v následujících měsících vyžadovat.

Konference má za úkol vzdělávat zúčastněné a zároveň utužit kolektiv, protože skvěle sehraný tým většinou odvádí mnohem lepší výkony. Pracovníci navíc tímto způsobem poznají, že pro majitele firmy nejsou pouhými ozubenými kolečky v hodinách.


Konferenční prostory vybírejte s rozvahou

Pokud se rozhodnete uspořádat konferenci, mějte na paměti, že je vhodné zvolit neutrální prostory. Budova vaší společnosti sice skýtá možnost ušetřit, nicméně je dokázané, že lidé se lépe učí novým věcem v příjemném prostředí mimo běžné zaměstnání. Ideálním řešením je tedy zamluvit si hotel v centru Prahy, který poskytne jak ubytování, tak místnosti přímo určené k pořádání společenských akcí tohoto typu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama