-

Konference mají smysl. Co vám účast na nich může dát?

Navštěvujete pravidelně konference? Ne? A jaký k tomu máte důvod? Pokud razíte heslo, že „čas je drahý“, případně „všechno si můžu dohledat na webu“, možná byste měli svůj přístup poněkud přehodnotit. Obojí je sice pravda, ale účastí na kvalitní konferenci můžete jedině získat. Jaký pro vás může mít přínos, se dočtete v tomto článku. Možná, že po přečtení přeci jen opustíte komfortní zónu a vydáte se pro nové zkušenosti.

Relaxací k efektivnější práci

Razíte heslo, že odpočívat se má až v rakvi? S takovou se do ní dostanete mnohem dříve, než kdybyste si čas od času dopřáli trochu odpočinku. A proč si neodpočinout právě na konferenci? Spojíte příjemné s užitečným, protože na akci načerpáte spoustu toliko potřebné inspirace. Do práce se vrátíte příjemně nabití a s chutí tvořit nové věci. Pořadatelé navíc většinou volí pro uspořádání konference stylová místa, kde si lze dopřát příjemné doplňkové služby. Na mysli máme třeba masáže.

Setkáte se s úspěšnými naživo

Pravidelně si o nich čtete, respektujete jejich názory, tak proč se bránit setkání naživo? Na konferencích potkáte zajímavé lidi a osobnosti napříč různými oblastmi podnikání. Třeba se s vámi dají do řeči – a kdo ví, možná je přesvědčíte pro spolupráci.

Nové vazby na partnery a klienty

Kde jinde narazíte na tolik potenciálních klientů a partnerů na jednom místě? Konference je jako stvořená k navazování nových známostí. Byla by velká škoda, kdybyste svou šanci propásli. Anebo ještě hůř – přenechali ji konkurenci.

Možná vás účast na konferencích přiměje, abyste takovou akci zorganizovali i vy. Pak nezapomeňte, že klíčovou roli hraje pronájem konferenčních prostor na vhodně zvoleném místě, schopní spíkři a velká informační hodnota přednášek.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama