-

Finanční produkty a služby Equa Bank

Equa bank je další z rodiny internetových bank a má rozhodně co nabídnout. nabídne vám například osobní i firemní účty zdarma a Spoustu jiných služeb, za které byste u jiných bank dali balík v Equa bez poplatků.

Běžný účet je zde stvořen opravdu pro každého. Neplatíte zde za žádné běžné služby jak je to zvykem u jiných velkých bank. Nejste povinni platit žádné poplatky za vedení ani otevření účtu. Zdarma je účet nejprve pouze na tři měsíce od založení, ale to není takový problém, protože pokud splníte alespoň jedno pravidlo banky, pak máte účet zdarma klidně napořád. A jaké jsou ty podmínky ? Buďto zaplatíte třikrát a více za pomocí jejich platební karty, nebo se na váš účet v průběhu měsíce musí přičíst alespoň 10 000. Také stačí, když na jejich účtě máte více než 100 000 nebo u nich splácíte půjčku nebo hypotéku.

Výběry z bankomatů u Equa bank  jsou zcela zdarma. nabídnou vám po celé české republice na 4300 bankomatů, kde si můžete svou hotovost vybrat. A vybírat můžete kdekoliv a hlavně neomezeně a nezaplatíte za to ani korunu. Pokud si ale budete chtít peníze na váš účet vložit, pak není nic jednoduššího, než využít služeb České pošty a peníze si uložit přímo u nich.

U Equa bank si můžete také zažádat o půjčku nebo hypotéku. Co se týče půjček. Pak je zde pro vás buďto repůjčka, kde si převedete svou stávající půjčku k Equa bank, nebo rychlá půjčka na cokoliv, která se pohybuje už od 7,9% p.a. Schválení této půjčky probíhá zpravidla do jedné minuty a nastavení výše splátek je čistě na vás. A to nejdůležitější, je bez poplatků.

Equa bank získala také řadu ocenění. Za rok 2014 rozhodli zákazníci, že Equa bank má nejoblíbenější účet. Tuto cenu získal z ankety, které se zúčastnilo přes 100 000 lidí. V roce 2012 to bylo cena pro skokana roku. Jelikož se z ničeho nic objevili na trhu a hned se o nich vědělo a získávali si jednoho zákazníka za druhým.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama