-

Bankovní produkty a služby UniCredit Bank Czech Republic

Na trhu s financemi v ČR existují nejen české banky, ale také pobočky bank nadnárodních. Mezi nadnárodní banky náleží také UniCredit Bank Czech Republic. Co svým zákazníkům poskytuje?

O UniCredit Bank Czech Republic

Společnost UniCredit Bank Czech Republic je pobočkou banky nadnárodní s názvem UniCredit Bank. UniCredit Bank Austria je vlastníkem 100% všech akcií UniCredit Bank Czech Republic. Banka má působnost po celé Evropě. V ČR působí od r. 2007 a sídlí v Praze. Svou činnost firma započala již mnohem dříve pod odlišným názvem. 

Svůj vznik datuje r. 1996 pod názvem Vereinsbank, poté (2 roky později) nesla název HypoVereinsbank a r. 2001 se jmenovala HVB Bank Czech Republic. Až r. 2007 se prezentuje pod nynějším názvem. Postupem času se pod UniCredit Bank Czech Republic zařadili i jiné banky (sloučením zanikly) – HYPO – BANK, BAPS, HVB Reality CZ, UniCredit Factoring, Bank Austria Creditstalt Czech Republic, Živnostenská banka. Společnost poskytuje mimo služeb osobního financování služby institucím a bankovní produkty. Specializuje se na strukturované, projektové, syndikované financování a také na financování obchodních nemovitostí a akviziční hrazení.

Bankovní produkty a služby

Banka se mimo Corporate finance a obstarávání bankovních produktů a služeb pro společnosti věnuje fyzickým osobám. Pro ty má v nabídce:

Běžné účty: Při podnikavém užívání účtu neplatíte za jeho vedení. Banka poskytuje větší počet kont. Ke každé obdržíte min. 1 platební kartu, Smart Banking nebo online Banking a eventualitu čerpání bezplatně hotovosti z bankomatů UniCredit v ČR + 17 zemích. Z faktických produktů jde o Dětské konto (děti se učí, jak nakládat s financemi), Cool konto Pro mladé (15-26 let), Konto pro běžné účely (v ceně jsou trvalé příkazy + 10 dalších příkazů), konto PREMIUM (není třeba myslet na množství transakcí).

Platební karty – Visa AXA CLUB (spoření peněz), MC Miles&More gold (odměny v podobě leteckých milí), MasterCard AGIP (Laciné pohonné hmoty), Visa Credit Classic (poskytována k obvyklému účtu, možnost nastavení operačního limitu do částky 150 000 Kč/ den).

Úvěry – PRESTO Půjčka od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 Kč je potřeba spoludlužníka). Splátky lze až 5x přeložit na jindy, zdarma lze splatit předčasně, možnost pojistit způsobilost splácet (volíte si sami pojistnou hrozbu). Dalšími produkty jsou PRESTO Půjčka Maxi, která má individuální podání a výši limitu (1 mil. Kč), Studentská půjčka bez vlastních příjmů. Vypůjčit si můžete až 150 000 Kč a splátky lze posunout na jindy. Dojednat si lze úvěr kontokorent i úvěry konsolidovat a pojistit se proti nezpůsobilosti splácet.

Hypotéky – k nákupu nemovitosti, budování nebo opravě. Zákazníkům jsou umožněny zdarma mimořádné splátky. Vypůjčit si lze do 100% odhadní hodnoty nemovitosti až na 30 let. Min. výše hypotéky je 300 000 Kč. Hypotéka je poskytována ve 2 typech – hypotéka s fixní sazbou a Převratná hypotéka. Lze se pojistit proti nezpůsobilosti splácet a lze si pojistit také nemovitost, odpovědnost nebo domácnost. Hypotéku u UniCredit Bank CZ můžete refinancovat a také si sjednat hypotéky neúčelovou (na cokoliv) do částky 10 mil. Kč.

Vklady a investice – spořicí účty, termínované vklady a jiné eventuality zhodnocení peněz. Přesněji své volné peněžní prostředky lze uložit do účtů na spoření (Spořicí účet PRIMA, cizoměnové spořicí účty, Unikátní Spoření PLUS), produktů s vyšším zaručeným výnosem (limitované edice termínovaných vkladů, UCB dluhopisy MAXIM, standardní termínované vklady), produktů s výnosem nadstandard (investiční životní pojištění, Program DUET PLUS), produktů do budoucnosti (PRIMA penze, pravidelné investice), fondů podílových, cenných papírů (obchodování na finančních trzích, emise certifikátů HVB Mnihcov) a dluhopisů.

Internetové bankovnictví

UniCredit Bank Czech Republic poskytuje nové a účinné internetové bankovnictví, díky němuž můžete mít nonstop své peníze po ruce. V nabídce mají několik funkcí, např. výpisy v PDF formátu, přehled a historii účtů, nastavení splátky kreditní karty, dobíjení předplacených SIM karet, pestrou funkčnost pro tuzemských trh a zahraniční platební styk apod.

Internetové bankovnictví je vymezeno komukoliv, kdo vlastní klasický účet. Banka dohlíží na bezpečné elektronické bankovnictví. Užívá k tomu nejnovějších prostředků – mobilní ochranný klíč, bezpečnostní klíč v podobě minikalkulačky do peněženky.

UniCredit Bank Czech Republic dále nabízí se služeb přímého bankovnictví:

Smart Banking – aplikace pro chytré telefony; několik etap ochrany.

Online Card – dohled nad kreditní kartou (jestli ji máte u UniCredit Bank CZ a současně u ní nevlastníte klasický účet); pestrá nabídka služeb banky a výsadní spojení s operátorem.

Mobito – komfortní hrazení pomocí vašeho mobilu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama