-

Finanční produkty a služby Mbank

Mbank je internetová banka, která se na českém trhu objevila poprvé 25 listopadu 2007. Se svou bezpoplatkovou politikou si ihned získala tisíce klientů a jejich počet neustále stoupá. Stanete se jim i vy? během šesti let, které zde banka figuruje už má přes půl milionu klientů v České republice. Vám tedy nabídne všechny základní funkce zdarma a nově i vylepšené a zjednodušené internetové bankovnictví.

Mkonto

Máte dost všech poplatků u ostatních bank? pak rozhodně vyzkoušejte bezplatné Mkonto, které vám přinese to nejmaximálnější pohodlí a velmi jednoduché ovládání internetového bankovnictví.

Účet máte založený online do několika minut nebo můžete využít kurýra, který vám přiveze papíry až k vám domů. vedení tohoto účtu je zcela zdarma bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Měsíčně můžete získat až tři výběry v bankomatech zdarma. záleží na tom, jak velký bude objem vašich plateb. Vše, za co se v jiných bankách máte u Mbank  zdarma.

Mkreditka

Po dobu šesti mesíců od aktivace vaší karty budete získávat zpět 1% z každé platby provedené vaší kreditní kartou. Máte přesně 54 dní bezúročného období na splacení peněz. 100% Automatická splátka pro využití bezúročného období není vyjimkou. Pokud si o kreditní kartu zažádáte, pak máte jak vydání, tak i její vedení zcela zdarma, pokud nebudete trvat na speciálních tarifech. V internetovém bankovnictví budete mít přitom dokonalý přehled o všech převodech a transakcích. Vyberte si mezi Visa credit card a Visa Credit Gold a nastavte si svůj vlastní pin při aktivaci karty. Minimální splátka vaší kreditní karty je 3%.

Mspoření

toto spoření od společnosti Mbank slouži k pravidelnému ukládání drobých částek a to kdykoliv platíte. Spoříte s nimi vždy, když provedete jednu z následujících plateb. Platba debetní kartou, platba uskutečněná kreditní kartou a odchozí platebními příkazy. jaké zde na vás čekají výhody? Do zůstatku 100 000 Kč získáváte úrok 3% za rok. Přístup k těmto penězům máte přitom neustále a vytvoření a vedení je zcela zdarma!

Hypotéka u Mbank

Vyřízení a poskytnutí hypotéky u Mbank je pro vás zcela zdarma. Pokud plánujete platit mimořádné splátky, pak pokud budou do 20% ročně, pak je máte opět zcela zdarma. Elektronické výpisy k vašemu účtu také bez placení. Získat můžete velmi výhodnou hypotéku s 2,09% úrokem ročně a k tomu 80% zajištění hypotečního úvěru.

zařídit si ji můžete nejlépe tak, že si sjednáte schůzku na jakémkoliv Mkiosku nebo finančním centru, kterých je po republice dost.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama