-

Půjčka bez doložení příjmu

Pokud máte zkušenosti s vícero poskytovateli půjček, víte, že různí poskytovatelé mají různě přísné požadavky. Obecně by se dalo říct, že bankovní instituce jsou při půjčování peněz přísnější, než instituce nebankovní. I mezi nebankovními produkty se ale najdou velké rozdíly v dostupnosti. Asi nejdostupnější variantou je půjčka bez doložení příjmu.

O půjčce bez doložení příjmu

Tento produkt najdete v nabídce celé řady nebankovních společností. U bank tuto půjčku nehledejte, protože ty vám bez doložení příjmů ze zásady nepůjčí. Nejen banky, ale i spousta nebankovních společností vyžaduje společně se žádostí o půjčku potvrzení o příjmech. Jsou ale lidé, kteří své příjmy jednoduše prokázat nemohou. Je otázkou, zda jsou takoví lidé vůbec schopní půjčku splácet, ale to je čistě na jejich vlastním svědomí.

Půjčky bez nutnosti doložení příjmu bývají na nižší částku a také kratší dobu. Poskytovatel tak má větší jistotu, že bude klient schopen tuto půjčku splatit. 

Výhody půjčky bez doložení příjmu

1. Snadná dostupnost

Nutnost doložení příjmu bývá pro hodně lidí nepříjemnou překážkou. Když zařadí nebankovní společnost do své nabídky půjčku bez doložení příjmu, zajistí si klientelu z řad osob s nepravidelnými či naprosto minimálními příjmy. 

2. Bez administrativy

Kolem tohoto typu půjček není žádné zbytečné papírování. Je to dáno tím, že po vás poskytovatel nechce ani potvrzení o příjmu ani žádná jiná potvrzení. 

3. Rychlost

Administrativa je tím, co většinou způsobuje takové průtahy. Díky její absenci trvá vyřízení žádosti velice rychle. Za to jsou vděční hlavně klienti, kteří potřebují peníze okamžitě a nemohou čekat. 

4. Bezúčelovost

Peníze z půjčky můžete většinou použít na cokoliv. Poskytovatele nezajímá, na co je potřebujete. 

5. Sjednání online

Díky možnosti sjednání půjčky přes internet ušetříte spoustu času. Předpřipravený formulář je velice jednoduchý na vyplnění, proto by téměř nikdo neměl mít problémy podat touto cestou žádost. 

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

Výhody i nevýhody se liší poskytovatel od poskytovatele. Ještě před podáním žádosti si nezapomeňte pečlivě projít internetové diskuze, kde se o spolehlivost společnosti leccos dozvíte. Prozkoumejte si i úrokové sazby a hledejte skryté poplatky. V nebankovním sektoru se totiž vyskytuje celá řada podvodných společností.

Obrovskou nevýhodou půjčky bez doložení příjmu je nebezpečí dluhové pasti. Když si půjčíte jen proto, abyste mohli splatit bankovní půjčku nebo si půjčíte, i když nejste schopní splácet, dostanete se do hodně nepříjemných problémů. Proto vždy raději uvažujte rozumně. 

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu

Půjčku bez doložení příjmu poskytují společnosti, které jsou relativně známé, ale i ty, o kterých uslyšíte poprvé v životě. My si teď uvedeme příklad tří společností, které mají tuto půjčku ve své nabídce. 

Ferratum

Původem finská společnost se díky své oblíbenosti rozšířila do dalších evropských zemí, Českou republiku nevyjímaje. Kromě toho, že vám poskytne půjčku bez doložení příjmů, má i další specifika, pro která si získala velké množství stálých klientů. Místo úroků se zde setkáte s fixními poplatky, proto vždy přesně víte, kolik nakonec zaplatíte. 

Vyřízení půjčky bývá velice rychlé, klienti také rádi využívají krátkodobé půjčky na nižší sumy. Ferratum je skvělou volbou pro případ, kdy vám do výplaty zbývá několik dní a vy potřebujete na těchto pár dní půjčit malou částku. Od společnosti si lze v rámci produktu půjčka bez doložení příjmu (resp. půjčka před výplatou) od 1000 do 10 000 Kč, které následně splácíte podle své volby 7 - 45 dní. 

Půjčka 7

Pod názvem Půjčka 7 se skrývá produkt společnosti Kontex Trade International. Společnost se zaměřuje na stále oblíbenější mikropůjčky. Konkrétně si můžete půjčit 1 000 - 5 000 Kč na 7 - 28 dní, přičemž dobu splatnosti lze prodloužit. Navíc nepotřebujete doložení příjmů ani ručitele. Půjčka je bezúčelová, proto nikdo nebude pátrat, na co peníze použijete. Půjčka 7 je dobře dostupný produkt, který se vyznačuje rychlým vyřízením. 

Omega půjčka

Tuto půjčku má ve svém portfoliu společnost Dollar Financial Czech Republic. Půjčit si můžete velice rychle pomocí SMS. Doklad o příjmech společnost nevyžaduje, proto ji mohou využít studenti, důchodci, či lidé bez zaměstnání. Je to ideální způsob řešení nečekaného výdaje i situace, kdy se peníze rychle rozkutálejí a do výplaty je daleko.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama