-

Nebankovní půjčky před výplatou. Kde vám opravdu půjčí peníze, třeba i o víkendu?

Během posledních několika málo let se na českém trhu široce rozšířil fenomén tzv. rychlých půjček před výplatou. Jedná se o malé půjčky v řádu několika tisíc s obvyklou dobou splatnosti do 30 - výjimečně 45 - dnů. Společným jmenovatelem je také rychlé vyhodnocení žádosti a převod peněz ihned na účet (většina poskytovatelů má totiž vlastní účty u všech českých bank, čímž se celý proces převodu peněz zkracuje na minuty). Jak ale vybrat nejlepší nebankovní půjčku a nenaletět podvodníkům, kterých se v tomto oboru pohybuje celá řada? Poradíme vám…

Porovnávejte půjčky - nejen podle výše úroků

Nejjednodušší cestou, jak se zorientovat v široké nabídce půjček je využít specializované porovnávače. Na českém trhu patří mezi největší portál OKfin.cz, ten nabízí srovnání půjček online a to zcela zdarma a nezávazně. Měsíčně ho navštíví více jak 30 tisíc návštěvníků a pomáhá sjednat několik tisíc žádostí přes internet (bez nutnosti osobní schůzky, nebo zdlouhavého telefonování). Velmi rychle si tak můžete najít nejvýhodnější půjčku i vy, stačí zadat výši požadované částky a výsledky máte ihned k dispozici. Vše je navíc doplněno detailními informacemi, ilustrativní tabulkou splátek a necenzurovanými zkušenostmi skutečných zákazníků z Česka.

Oblíbené půjčky před výplatou, ale také často vyhledávané půjčky bez registru portál přehledně třídí, řadí a pravidelně manuálně aktualizuje. V databázi jsou průběžně udržovány pouze ti poskytovatelé, kteří peníze skutečně půjčují (ne je pouze nabízí) a dodržují všechna pravidla spolehlivého a férového půjčování peněz - všichni ostatní jsou z databáze ihned ostraněni. Na webu OKfin.cz tak naleznete pouze společnosti, které opravdu půjčí.

Nejférovější nebankovní půjčky v ČR - podle zkušeností klientů

Kde vám peníze opravdu půjčí a to třeba i o víkendu? Mezi nejlépe prověřené poskytovatele na českém trhu patří pražská společnost ZaploU Zaplo.cz totiž můžete získat až 7500 Kč zdarma - pokud žádáte jako nový zákazník. Peníze jsou následně převedny ihned na účet a to i během víkendu, na nic nemusíte čekat a vše zařídíte online. Dobu splatnosti si libovolně zvolíte od 7 dní až po 1 měsíc a postupně si můžete půjčit třeba i 12 500 Kč. Vše navíc bez ručitele a s možností předčasného splacení.

Peníze ihned na účet? Je to možné!

Mezi nejrychlejší poskytovatele peněz patří Zaimo, vyhodnocení žádosti totiž probíhá v reálném čase, žádosti jsou tak schváleny během několika minut a hned po té jsou peníze převedeny na klientův účet. S půjčkou Zaimo si tak můžete půjčit až 25 000 Kč do 15 minut!Půjčka neobsahuje žádné skryté poplatky a vše lze zařídit skutečně 100% online. Není nutné mít ručitele a nemusíte ani dokládat výši svého finančního příjmu. Zaimo tak patří mezi nejspolehlivější poskytovatele, pokud potřebujete peníze opravdu rychle.

10 000 Kč i pro nové zákazníky?

Ryze českých poskytovatelů není na nebankovním poli mnoho - Kouzelná půjčka však mezi ně patří. A to rovnou mezi ty vůbec nejlepší. Hlavní předností tohoto produktu je rychlost vyřízení, stejně jako Zaimo i Zaplo vyhodnocuje Kouzelná půjčka všechny žádosti takřka ihned. Hlavními výhodami však zůstává zejména možnost půjčit si až 10 tisíc Kč i pokud jste nový zákazník, absence smlouvy a nutnosti dokládat finanční příjem, navíc neplatíte žádné poplatky předem. Doba splatnosti je klasická - do 30 dnů a opakovaný žadatel můžete získat až 50000 Kč. Kouzelná půjčka má striktní schvalovací proces a nepůjčí každému, pokud však na půjčku dosáhnete, budete nejspíš spokojeni, úroky jsou totiž rozumné a recenze a zkušenosti zákazníků jsou velmi pozitivní.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama