-

Hledáte rychlou krátkodobou půjčku?

Kde v dnešní době hledat půjčku? Rozhodně na internetu, jelikož je to celkem rychlé, je to také pohodlné a lze říci, že to zvládne v podstatě každý. Pokud se podíváme i na to, jaké půjčky jsou nejhledanější, tak se jedná o krátkodobé půjčky. Máte je také v hledáčku a nevíte, podle čeho vybrat? Poradíme vám, na co se zaměřit.

Výhodnost je základ

To první, na co pochopitelně u půjčky hledět, je rozhodně výhodnost. I krátkodobá půjčka by se měla maximálně vyplatit, ve všech ohledech. Pokud chcete mít skutečně to nejlepší na trhu, jsou ideální volbou první půjčky zdarma. Ty najdete právě v segmentu mikropůjček a jejich hlavním unikátem je to, že vrátíte skutečně tolik, kolik vám následně na účet přijde. A to znamená, že si v danou chvíli budete moci užívat půjčky, která je nejvýhodnější na trhu. Její hlavní charakteristika je v podstatě jasná:

Měla by nabídnout tolik, kolik potřebujete

Důležité je při výběru hledět také na to, aby vám nabídla přesně tolik, kolik budete potřebovat. A co to pro vás znamená? Že byste si měli jasně ujasnit, jaká suma pro vás bude ta pravá. Je rozdíl, když využíváte rychlé půjčky před výplatou, protože vám chybí pár tisícovek, nebo máte v plánu pomocí rychlé půjčky financovat nákup nějaké hodnotnější věci. Poskytovatelé rychlých půjček se dnes dokázali přizpůsobit požadavkům zákazníků, díky čemuž mohou nabídnout jak sumy v řádech stokorun, tak i sumy v desítkách tisíců. Vy byste si měli vybrat takového, který vyhovuje vašim potřebám.

Zajímejte se o rychlost a jednoduchost vyřízení

Trh s rychlými krátkodobými půjčkami je skutečně velmi bohatý, což pochopitelně znamená také fakt spojený s tím, že možností s ohledem na rychlost vyřízení může být celá řada. Příkladem je rychlost. U většiny poskytovatelů dnes může vše proběhnout celkem jednoduše, a to online. Díky tomu lze dosáhnout i času, který se pohybuje v hodinách, nebo také minutách. Jsou však i poskytovatelé, u kterých je to složitější. Ti například mohou požadovat:

  • Zaslání ověřovacího poplatku
  • Ofocení dokladů totožnosti
  • Podpis smlouvy

Takové půjčky jsou výhodné spíše pro stávající klienty, kteří už nic z toho nemusí. Jinak může být takové vyřízení žádosti prodlouženo třeba i o několik dní.

Hleďte také na splatnost

Jelikož se jedná o krátkodobé půjčky, tak jasně platí, že peníze nebudete dlouhodobě splácet, ale budete je vracet jednorázově. Z tohoto důvodu se podívejte i na délku splatnosti úvěru. Jako příklad nám poslouží Fenix půjčka před výplatou, která je jedním z dokonalých a typických zástupců. A to primárně s ohledem na to, že si můžete půjčit od jednoho dne, až po jeden měsíc. Toto je celkem běžná doba, i když dodat musíme, že existují i poskytovatelé, kteří půjčí na delší období.

Co dále by vás mělo zajímat?

To hlavní, na co se soustředit, již víte. A co zohlednit dále? Je ještě několik dalších věcí, které je dobré brát v potaz. Patří mezi ně například i to, zda je možné prodloužení splatnosti a pokud ano, tak za jakých podmínek. Sem patří třeba to, kolikrát může být daná splatnost posunuta a o kolik dní. Patří sem ale i informace o tom, kolik se za případné prodloužení platí. U mnohých poskytovatelů daná cena odpovídá výši samotného úroku, což je suma poměrně vysoká. Stejně tak je možné hledět i na to, jaká je u konkrétního poskytovatele schvalovatelnost. Pokud velká, tak můžete mít jistotu toho, že peníze celkem snadno dostanete, i pokud patříte mezi problémové klienty, s ne příliš velkým příjmem, nebo s ne příliš dobrou finanční minulostí. To poslední, na co hledět, je hodnocení poskytovatelů. A to s ohledem na to, zda jsou výhodní.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články
Oblíbené články
Www tipy
  • Máte finance na stavbu nebo rekonstrukci, ale chybí vám nářadí a technika? Využijte pronájem stavební techniky od Boels!
  • Potřebujete pomoc s výběrem půjčky? Zkuste magazín Goldmag.cz, který vám přináší informace z oblasti osobních financí.
  • Tip na spolehlivý účetní program Money S3 vhodný pro drobné živnostníky i menší firmy.
  • eWay-CRM je profesionální CRM systém, jenž vám zefektivní projektové řízení. Neváhejte a vyzkoušejte zdarma!
  • Krátkodobá půjčka na řešení dočasné platební neschopnosti.
Kontakt a reklama